Lisaks Areeni sagedastele kaasautoritele on panelistide hulgas muusikuid, täiskohaga melomaane, raadio- ja telesaadete juhte ja –toimetajaid, muusikaürituste korraldajaid, DJsid, plaadipoodnike ja muusikablogide pidajaid.

Aivar Tõnso
Muusik, festivali Kõue Heli ja muude muusikaüritustekorraldaja.

1. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
2. Rainforest Spiritual Enslavement "Folklore Venom"
3. Benoit Pioulard "Hymnal"
4. El Mahdy Jr. "The Spirit of Fucked Up Places"
5. (Physics) "Spectramorphic Irridescence"
6. Lucrecia Dalt "Commotus"
7. Marsen Jules Trio "Présence Acousmatique"
8. Dracula Lewis "Use Your Illusions"
9. Silver Sepp "Mis ask see on?"
10. Laurel Halo "Chance of Rain"
11. Ikue Mori, Maja Ratkje "Scrumptious Sabotage"
12. Galaktlan "Second Memory"
13. Huerco S. "Colonial Patterns"
14. Dave Saved "Prisoners Of Gravity"
15. High Wolf "Kairos Chronos"
16. Robert Jürjendal "Rõõmu allikas"
17. Nancy Elizabeth "Dancing"
18. The Stranger "Watching Dead Empires In Decay"
19. Co La "Moody Coup"
20. Débruit & Alsarah "Aljawal"

Ahto-Lembit Lehtmets
Ansambli Loits laulja, melomaan, Plaadituru korraldaja ja krooniline klubijuht.

1. Ulver "Messe I.X-VI.X"
2. Nick Cave and the Bad Seeds "Push The Sky Away"
3. Spiritual Front "Open Wounds"
4. David Bowie "The Next Day"
5. DND "Tulede Säras"
6. Koffin Kats "Born Of The Motor"
7. Galaktlan - Teletorni Romantika
8. Blood Ceremony "The Eldritch Dark"
9. Uncle Acid & the Deadbeats "Mind Control"
10. Motörhead "Afterschok"
11. Germ "Grief"
12. Jex Thoth "Blood Moon Rise"
13. Satyricon "Satyricon"
14. Jess And The Ancient Ones "Astral Sabbat"
15. Beastmilk "Climax"
16. Purson "The Circle And The Blue Door"
17. Thrashless "Trip Of Death"
18. Psychoterror "Vaenlaste Aeg"
19. Forgotten Sunrise "Cretinism"
20. Urfaust "Die Erste Levitation"

Aleksander T Yostafa
Vabakutseline muusikakriitik. Elutseb Brasiilias,

1. DJ Rashad "Double Cup"
2. Kanye West "Yeezus"
3. Julia Holter "Loud City Songs"
4. Oneohtrix Point Never "R Plus 7"
5. Dean Blunt "The Redeemer"
6. Flaming Lips "The Terror"
7. RP Boo "Legacy"
8. Daft Punk "Random Access Memories"
9. The Weeknd "Kiss Land"
10. Blood Orange "Cupid Deluxe"

Anders Melts
Juhib Raadio 2s saadet Röntgen, korraldab muusikaüritustesarja Beats From The Vault ja festivaly Body Machine Body.

1. Clock DVA "Post-Sign"
2. Tricky "False Idols"
3. Gesaffelstein "Aleph"
4. Autopsy "The Headless Ritual"
5. Trentemøller "Lost"
6. Rotting Christ "Κατά Τον Δαίμονα Εαυτού"
7. Front Line Assembly "Echogenetic"
8. The Horrorist "Fire Funmania"
9. Nick Cave & The Bad Seeds "Push The Sky Away"
10. Gary Numan "Splinter (Songs From A Broken Mind)"
11. The National "Trouble Will Find Me"
12. Die Krupps "Machinists Of Joy"
13. David Lynch “Big Dream”
14. Pride And Fall "Of Lust And Desire"
14. Nine Inch Nails "Hesitation Marks"
16. Morgue's Last Choice "Hemofiilia"
17. Torul "Tonight We Dream Fiercely"
18. Leslie Da Bass "Times New Roman"
19. Vomito Negro "Fall Of An Empire"
20. Thrashless "Trip Of Death"

Ando Naulainen
Ütleb enese kirjelduseks: muusikahuviline.

1. Julia Holter "Loud City Song"
2. Iasos "Celestial Soul Portraits"
3. Julianna Barwick "Nepenthe"
4. HAIM "Days Are Gone"
5. Ducktails "The Flower Lane"
6. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
7. Le1f "Fly Zone"
8. Autre Ne Veut "Anxiety"
9. Dean Blunt "The Redeemer"
10. Devendra Banhart "Mala"
11. The Haxan Cloak "Excavation"
12. d'Eon ""Blackout" (Music For Keyboards Vol. IV)"
13. A$AP Rocky "Long.Live.A$AP"
14. Egyptrixx "A/B til Infinity"
15. Arca "&&&&&"
16. Logos "Cold Mission"
17. Gatekeeper "Young Chronos"
18. Inc. "No World"
19. Shine 2009 "Our Nation"
20. Kelela "CUT 4 ME"

Ats Luik
DJ, saatejuht Raadio 2s (Haigla saade), korraldab muusikaüritusi (Haigla pidu, Sõpruse kontserdid), Areeni muusikakülgede kaasautor.

1. Dean Blunt “The Redeemer”
2. King Krule “6 Feet Beneath The Moon”
3. Connan Mockasin “Caramel”
4. -5. Julia Holter “Loud City Song”
4. -5. Dean Blunt “Stone Island”
6. Devendra Banhart “Mala”
7. Earl Sweatshirt “Doris”
8. -9. Dirty Beaches “Drifters/Love Is The Devil”
8. -9. Kelela “CUT 4 ME”
10. Mart Avi “After Hours”
11. Grouper “The Man Who Died In His Boat”
12. Mount Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
13. -20. DJ Rashad “Double Cupp”
13. -20. Heatsick “Re-Engineering”
13. -20. Special Request “Soul Music”
13. -20. My Bloody Valentine “m b v”
13. -20. Laurel Halo “Chance Of Rain”
13. -20. Leif “Tree Zone”
13. -20. Kurt Vile “Wakin on a Pretty Daze”
13. -20. Jessy Lanza “Pull My Hair Back”

Berk Vaher
Keerutab plaate, teeb aeg-ajalt Fantaasia saateid, kirjutab plaadiarvustusi Eesti Ekspressi ja Müürilehte. Ja mängib Tartu Muusikaviktoriini ühes edukamas võistkonnas "Rein Veidemann".

1. Mart Avi „After Hours“
2. Janelle Monáe „Electric Lady“
3. Haim „Days Are Gone“
4. Wrupk Urei „Teahupoo“
5. My Bloody Valentine „m b v“
6. Chvrches „The Bones Of What You Believe“
7. Weekend Guitar Trio/Toyah Willcox/Jan Bang „Live At Kings Place“
8. Ras G „Back On The Planet“
9. Boards Of Canada „Tomorrow’s Harvest“
10. Edmund Hõbe „Art Disease“
11. Yoko Ono Plastic Ono Band „Take Me To The Land Of Hell“
12. Daft Punk „Random Access Memories“
13. Jessy Lanza „Pull My Hair Back“
14. Leslie Da Bass „Times New Roman“
15. 3Pead „10Tõmmet“
16. Omar Souleyman „Wenu Wenu“
17. Steve Arrington & Dâm-Funk “Higher“
18. Blood Orange „Cupid Deluxe“
19. Oneohtrix Point Never „R Plus Seven“
20. Dean Blunt „The Redeemer“

Bertil Tüvi
Rahva Raamatu audio-video-riiulite komplekteerija-mees, üks Fantaasia saate juhte Klassikaraadios, DJ ja melomaan.

1. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
2. Savages "Silence Yourself"
3. David Kanaga "Dyad OGST"
4. Anna Calvi "One Breath"
5. Youth Lagoon "Wondrous Bughouse"
6. Connan Mockasin "Caramel"
7. Julia Holter "Loud City Song"
8. Flaming Lips "Terror"
9. Molly Nilsson "Travels"
10. Joanna Gruesome "Weird Sister"
11. Prurient "Through The Window"
12. Thee Oh Sees "Floating Coffin"
13. King Krule "Feet Beneath The Moon"
14. Dean Blunt "Redeemer"
15. Tim Hecker "Virgin"
16. Kurt Vile "Wakin On A Pretty Dace"
17. Jenny Hval "Innocence Is Kinky"
18. Unknown Mortal Orchestra "II"
19. Deerhunter "Monomania"
20. Kirin J Callinan "Embracism"

Birgit Pauklin
Mängib süntesaator ansamblis Tallinn Daggers. Mängib plaate. Kunagi ühe Eesti esimese muusikablogi käima lükanu. Töötab kopiraiterina reklaamibüroos.

1. No Joy “Wait To Pleasure”
2. Frankie Rose “Herein Wild”
3. Kurt Vile “Walking On A Pretty Daze”
4. Mount Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
5. Wild Nothing “Empty Estate”
6. High Highs “Open Season”
7. Crystal Stilts “Nature Noir”
8. Blouse “Imperium”
9. My Bloody Valentine “M B V”
10. Snowden “One In Control”
11. Selebrities “Lovely Things”
12. The Mary Onettes “Hit The Waves”
13. King Krule “6 Feet Beneath The Moon”
14. Julia Holter “Loud City Song”
15. Still Corners “Strange Pleasures”
16. Foals “Holy Fire”
17. Au Revoir Simone “Movie in Spectrums”
18. Hyetal “Modern Worship”
19. Grouper “The Man Who Died in His Boat”
20. Jagwar Ma “Howlin”

Dannar Leitmaa
Eesti Ekspressi ajakirjanik, jalgpallikommentaator Viasat Sport Balticus ja melomaan. Sõitis Deafheavenit vaatama Brightonisse.

1. Deafheaven „Sunbather“
2. Foxygen „We Are the 21st Century Ambassadors of Peace & Magic“
3. Sky Ferreira „Night Time, My Time“
4. Lady Lamb the Beekeeper „Ripely Pine“
5. Charli XCX „True Romance“
6. Phosphorescent „Muchacho“
7. Josh Ritter „The Beast In Its Tracks“
8. Jim James „Regions of Light and Sound of God“
9. Vampire Weekend „Modern Vampires of the City“
10. The Strokes „Comedown Machine“
11. Mikal Cronin “MCII“
12. Marnie Stern „The Chronicles of Marnia“
13. Dustin Wong „Mediation of Ecstatic Energy“
14. CHVRCHES „The Bones of What You Believe“
15. The Joy Formidable “Wolf's Law“
16. Yeah Yeah Yeahs „Mosquito“
17. Patty Griffin „American Kid“
18. Polly Scattergood „Arrows“
19. Tegan and Sara „Heartthrob“
20. She & Him „Volume 3“

Erik Morna
Raadio 2 muusikatoimetaja, ühtlasi teeb samas kanalis saateid „Nestor ja Morna“ ning „Leviosuti“.

1. Daft Punk „Random Access Memories“
2. King Krule „6 Feet Beneath The Moon“
3. Kali Briis „Say Whaat?“
4. -10. Connan Mockasin „Caramel“
4. -10. Jesu „Every Day I Get Closer To The Light From Which I Came“
4. -10. My Bloody Valentine „m b v“
4. -10. Prefab Sprout „Crimson/Red“
4. -10. Solange „True“
4. -10. William Onyeabor „Who Is William Onyeabor?“
4. -10. Ashrae Fax „Static Crash“
11. -27. 3Pead „10Tõmmet“
11. -27. Black Sabbath „13“
11. -27. Daughn Gibson „Me Moan“
11. -27. Foals „Holy Fire“
11. -27. Jel „Late Pass“
11. -27. Leslie Da Bass „Times New Roman“
11. -27. Lorde „Pure Heroine“
11. -27. Mart Avi „After Hours“
11. -27. Maya Jane Coles „Comfort“
11. -27. Metsakutsu „Kelmiküla unistus“
11. -27. Perera Elsewhere „Everlast“
11. -27. Peven Everett „King Of Hearts“
11. -27. Psychoterror „Vaenlaste aeg“
11. -27. Robert Jürjendal „Rõõmu allikas / Source Of Joy“
11. -27. Silver Sepp „Mis asi see on?“
11. -27. Suuns „Images Du Futur“
11. -27. Washed Out „Paracosm“

Erkki Tero
Peab plaadimärki Eesti Pops ja juhib samanimelist saadet Raadio 2s. Musitseerib ansamblis 3 Pead, Öäk ja talitab ka produtsendina.

1. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
2. Patrick Cowley "School Daze"
3. Jakob Juhkam "H"
4. Tornaado "Instrumentaaltsükkel Regatt"
5. Zebra Island "Saturnine"
6. Galaktlan "Second Memory"
7. Leslie Da Bass "Times New Roman"
8. DVPH "Mõtted on mujal"
9. Uku Kuut "Grand Hotel"
10. Ms. Henno "Sõrme otsaga"

FS
Luuletaja ja rokidiskode sarja Floorshow korraldaja.

1. Belgrado „Siglo XXI“
2. —3. Anna Calvi „One Breath“
2. —3. New Model Army „Between Dog and Wolf“
4. The March Violets „Made Glorious“
5. Tales of Murder and Dust „Skeleton Flowers“
6. – 10. DND „Tulede säras“
6. – 10. Iggy And The Stooges „Ready To Die“
6. – 10. Psychoterror „Vaenlaste aeg“
6. – 10. Savages „Silence Yourself“
6. – 10. Wooden Shjips „Back To Land“

Gert "Trash" Moser
Tuntud blogija (trash-can-dance.blogspot.com/), väga aktiivse väikse plaadifirma pidaja ja korraldab igal sügisel enda sünnipäeval korraliku muusikafestivali.

1. Teisikud "Pilvede peal on taevas"
2. DND "Tulede säras"
3. Allinn "Allinn"
4. Kalle Vilpuu "Silver Lining"
5. Pastacas & Tenniscoats "Yaki-Läki"
6. Sorts "Product of Decadence"
7. Ranon "Africa Edits"
8. The Sinclair Sinclair "The Dreamers of the Dreams"
9. Tont "Teispoolsus"
10. Sädelev Kass "Muusika"
11. Leslie Da Bass "Times New Roman"
12. White Sparks "Invaders"
13. Luna Vulgaris "XIII"
14. Galaktlan "Second Memory"
15. Tahm "Styx"
16. Wochtzchée "T400"
17. Psychoterror "Vaenlaste aeg"
18. Wolfredt "Lullabies to Vilhelmine"
19. Mait Vaik "Üksi"
20. Shirubi Ikazuchi "Welteren"

Hanna Linda Korp
Hanna Linda Korp (21) leiab end kontsertidelt tihti esireast tantsu vihtumas, aga enamiku ajast laiskleb ta siiski kodus diivani peal ja ahmib suurtes kogustes sõnasid ja helisid sisse. Ja kui eriti hea ilm on, siis võib teda ka õues näha, klapid kõrvas ja õnnis naeratus näol. Sel aastal meeldis Hannale tegelikult kõige rohkem Rodrigueze “Cold Fact”, aga kuna see ilmus 40 aastat tagasi, ei saanud ta seda siia listi panna.

1. Suuns "Images du Futur"
2. Devendra Banhart "Mala"
3. Arcade Fire "Reflektor"
4. Kurt Vile "Wakin on a Pretty Daze"
5. My Bloody Valentine "m b v"
6. Emiliana Torrini "Tookah"
7. Pastacas & Tenniscoats "Yaki-Läki"
8. Youth Lagoon "Wondrous Bughouse"
9. David Bowie "The Next Day"
10. MGMT "MGMT"
11. Daft Punk "Random Access Memories"
12. Yeah Yeah Yeahs "Mosquito"
13. Atoms for Peace "Amok"
14. Tahm "Styx EP"
15. Deerhunter "Monomania"
16. Jakob Juhjam "H"
17. Bibio "Silver Wilkinson"
18. James Blake "Overgrown"
19. The Knife "Shaking the Habitual"
20. Goldfrapp "Tales of Us"

Hanna-Stella Haaristo
Hanna-Stella Haaristo on põhiametilt hariduspoliitika analüütik, kuid hoiab samaaegselt silma peal ka muusikamaailmas toimuval. Peab Planetaryfunk-nimelist musablogi, kirjutab aeg-ajalt plaadi- ja kontserdiarvustusi (peamiselt Müürilehes) ning kogub vinüülplaate ja käib neid vahel ka teistele ette mängimas.

1. Dean Blunt „The Redeemer“
2. Toro Y Moi „Anything In Return“
3. Jessy Lanza „Pull My Hair Back“
4. inc. „No World“
5. Kelela „Cut 4 Me“
6. Zebra Island „Saturnine“
7. DVPH „Mõtted on Mujal“
8. Gorõ Lana „Mesi/ Мёд“
9. Andras Fox ft. Oscar S. Thorn „Embassy Café“
10. Blood Orange „Cupid Deluxe“
11. Machinedrum „Vapor City“
12. Nosaj Thing „Home“
13. Mount Kimbie „Cold Spring Fault Less Youth“
14. Uku Kuut „Grand Hotel“
15. Bonobo „North Borders“
16. King Krule „6 Feet Beneath The Moon“
17. Shine 2009 „Our Nation“
18. The Internet „Feel Good“
19. Disclosure „Settle“
20. Rotrum „Sunglow“

Helen Tammemäe
Helen Tammemäe annab välja nüüdiskultuuri ja kaasaegsete mõttevoolude ajalehte Müürileht ning on ühtlasi selle peatoimetaja. Hoiab kohalikul ja väljamaisel muusikaskeenel kõrva peal - nopib üles uut ja avastab vana ning aegajalt jagab leide plaadimängijate taga

1. Dean Blunt “The Redeemer”
2. Laurel Halo “Chance Of Rain”
3. Vakula “You’ve Never Been To Konotop (Selected Works 2009-12)”
4. Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
5. Disclosure “Settle”
6. Jessy Lanza “Pull my hair back”
7. Mart Avi „After Hours”
8. DJ Koze “Amygdala”
9. Leslie Laasner “Times New Roman”
10. Daft Punk “Random Access Memories”
11. Kali Briis “Say Whaat”
12. Pastacas & Tenniscoats “Yaki-läki”
13. Uku Kuut “Grand Hotel”
14. Mazzy Star “Seasons of your Day”
15. Black Lizard “Black Lizard”
16. Gorõ Lana “Мёд/Mesi”
17. DVPH “Mõtted on mujal”
18. 5Loops “5Loops”
19. Wrupk Urei “Teahupoo”
20. Zebra Island “Saturnine”

Henrik Ehte
Baltikumi muusikat tutvustava veebiplatvormi The Baltic Scene peatoimetaja. Muusika armastaja lapseeast. Juhtub ka mängima plaate, trumme, kossu.

Henrik ütleb: “Usun, et maitse on miski mida pidevalt arendada. Kõrgelt arenenud maitse võimaldab laiemat hulka muusikat nautida.”

1. Dean Plunt “Stone Island”
2. UkuKuut “Grand Hotel”
3. Alice Russell “To Dust”
4. Disclosure “Settle”
5. 96wrld “Private Language”
6. Nightmares on Wax “Feelin' Good”
7. Arcade Fire “Reflektor”
8. James Blake “Overgrown”
9. Bonobo “The North Borders”
10. Earth, Wind & Fire “Now, Then & Forever”
11. Daft Punk “Random Access Memories”
12. Orgone “New You”
13. Javelin “Hi Beams”
14. Odd Hugo “Odd Hugo”
15. Black Sabbath “13”
16. Axel Boman “Family Vacation”
17. Day “Land of 1000 Chances”
18. Napo “Fusty”
19. Ranon “Africa Edits”
20. Axel Boman “Family Vacation”

Holden „Bonne“ Laamann
Ansambli Pedigree frontman, korraldab kontsertsarja Electric Storm.

1. Corrections House "Last City Zero"
2. Cult Of Luna "Vertikal" / "Vertikal II EP"
3. Russian Circles "Memorial"
4. Ghost "Infestissumam" / "If You Have Ghost EP"
5. Ministry "From Beer To Eternity"
6. Filter "The Sun Comes Out Tonight"
7. Deafheaven "Sunbather"
8. Nine Inch Nails "Hesitation Marks"
9. Tomahawk "Oddfellows"
10. Jesu "Everyday I Get Closer To The Light From Which I Came"
11. Carcass "Surgical Steel"
12. Philip Anselmo And The Illegals "Walk Through Exits Only"
13. Talbot "Scaled"
14. Palms "Palms"
15. Iroha "Born From A Heart Of A Dying Star"
16. Monster Magnet "The Last Patrol"
17. Voivod "Target Earth"
18. Ulver "Messe I.X - VI.X"
19. My Bloody Valentine "mbv"
20. Death Angel "Dream Calls For Blood"
20 sisse ei mahtund napilt Leslie, Black Sabbath, Dregen, Motorhead, M.Monroe, Oathbreaker, Ben Shepherd, Cathedral, Red Fang……jpt.

Ingrid Kohtla
Telesaate „Eesti TOP 7“ ja ERRi muusikatoimetaja.

1. Luke Haines „Rock’n’roll Animals“
2. Connan Mockasin „Caramel“
3. Mart Avi „After Hours“
4. Paul Haig „Kube“
5. Kanye West „Yeezus"
6. Psychoterror „Vaenlaste aeg“
7. Forest Swords „Engravings“
8. Leslie Da Bass „Times New Roman“
9. Death Grips „Government Plates“
10. Dean Blunt „The Redeemer“
11. Queens Of The Stone Age „...Like Clockwork“
12. Blood Orange „Cupid Deluxe“
13. -14. Prefab Sprout „Crimson/Red“
13. -14. Roly Porter „Life Cycle Of A Massive Star“
15. -16. Suede „Bloodsports“
15. -16. David Bowie „The Next Day“
17. -18. Colin Stetson „New History Warfare Vol. 3: To See More Light
17. -18. Momus „Bambi“
19. -20. Merchandise „Totale Nite“
19. -20. Primal Scream „More Light“

Jan Berkovitch
Üks Raadio 2 metal-muusika saate Metallion juhtidest.

1 Evile " Skull"
2 Soul Thrower "The End of Your Days"
3 Monster Magnet "Last Patrol"
4 Uncle Acid & Deadbeats "Mind Control"
5 Carcass "Surgical Steel"
6 Hail Of Bullets "III. The Rommel Chronicles"
7 Vista Chino "Peace"
8 Talbot" Scaled"
9 Death Angel "The Dream Calls For Blood"
10 Ministry "From Beer To Eternity"
11 Darkthrone "The Underground Resistance"
12 Clutch "Earth Rocker"
13 Kvelertak "Meir"
14 Inter Arma "Sky Burial"
15 Suicidal Tendencies "13"
16 Black Sabbath "13"
17 Autopsy "The Headless Ritual"
18 Nails "Abandon all Life"
19 Sepultura "The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart"
20 Lord Dying "Summon the Faithless"
21 Deafheaven "Sunbather"
22 Oranssi Pazuzu "Valonielu"
23 The Civil Wars "The Civil Wars"
24 Wyrm Sub Terra “Wyrm Sub Terra”
25 Redneck Rampage “Shotgun Inc”
26 Windhand "Soma"
27 Blut Aus Nord " What Once Was... Liber III"

Johanna Mängel
Klassikaraadio toimetaja, muusikatudeng ja tšellomängija.

Johanna ütleb: “Muusikaga olen seotud kõikvõimalikul moel - kuulan, loon, esitan, analüüsin, naudin. Olen klassikalise muusika taustaga, ent kahtlemata on see laiendanud absoluutselt igasugusest muusikast arusaamise dimensiooni. Mulle meeldib muusika erinevatest aegadest ja paikadest, eriliselt paeluv on külluslik eklektika ja kõik see, mis jääb kindlaksmääratud žanripiiridest väljapoole.”

1. -2. Nick Cave & the Bad Seeds “Push the Sky Away”
1. -2. Tigran Hamasyan “Shadow Theater”
3. -4. Yoko Ono Plastic Ono Band “Take Me to the Land of Hell”
3. -4. Jakob Juhkam “H”
5. Date Palms “The Dusted Sessions”
6. Steven Wilson “The Raven That Refused to Sing (And Other Stories)”
7. Gorõ Lana “Mesi/Мёд”
8. Kali Briis “Say Whaat?”
9. Föllakzoid “II”
10. David Bowie “The Next Day”
11. -13. David Lynch “The Big Dream”
11. -13. Van Dyke Parks “Songs Cycled”
11. -13. Edmund Hõbe “Art Disease”
14. Unknown Mortal Orchestra “II”
15. I Wear* Experiment “Crickets Empire II”
16. Abraham's Café "Journey to Haran"
17. -20. Pastacas & Tenniscoats “Yaki-Läki”
17. -20. Tricky “False Idols”
17. -20. Willy Moon “Here’s Willy Moon”
17. -20. Sigur Rós “Kveikur”

Kadi Maria Vooglaid
Kadi Maria Vooglaid on põline muusikahuviline ja multi-instrumentalist. Ta on korraldanud kontserte, mänginud pidudel plaate ning teeb viiendat aastat Klassikaraadios saadet Fantaasia. Paralleelelus tegutseb ajalooõpetajana.

1. Kurt Vile “Wakin On A Pretty Daze”
2. NEXT Collective “Coverart”
3. Julia Holter “Loud City Song”
4. Kelela “Cut 4 Me”
5. Atoms For Peace “Amok”
6. Hookworms “Pearl Mystic”
7. Gardland “Syndrome Syndrome”
8. Stile Antico “The Phoenix Rising”
9. John Heckle “Desolate Figures”
10. Wayne Shorter Quartet “Without A Net”
11. Melt Yourself Down “Melt Yourself Down”
12. Darcy James Argue’s Secret Society “Brooklyn Babylon”
13. Stephan Micus “Panagia”
14. Nick Cave & The Bad Seeds - Push The Sky Away
15. Forest Swords “Engravings”
16. The Knife “Shaking The Habitual”
17. Omar Souleyman “Wenu Wenu”
18. Arcade Fire “Reflektor”
19. Graindelavoix “Confréries”
20. Pantha Du Prince & The Bell Laboratory “Elements of Light”

Kalev K
Kalev K on olnud melomaan elu aeg, DJna tegutsemist alustas aastal 1991. Oli osaline Tartu esimeses reivigrupeeringus Neuron Phase, praegu veab ülikoolilinnas peosarja Oh My Dub.

1. Manix “Living In The Past”
2. Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
3. Almunia “Pulsar”
4. Dean Blunt "The Redeemer”
5. Machinedrum “Vapor City”
6. DJ Rashad "Double Cup”
7. Space Dimension Controller “Welcome To Microsector-50”
8. Disclosure “Settle”
9. Guido “Moods Of Future Joy"
10. Swindle “Long Live The Jazz”
11. Logos “Cold Mission”
12. Jessy Lanza “Pull My Hair Back”
13. Special Request “Soul Music”
14. Om Unit “Threads”
15. FaltyDL “Hardcourage”
16. Jon Hopkins “Immunity”
17. Four Tet “Beautiful Rewind”
18. Ikonika “Aerotropolis”
19. Daft Punk “Random Access Memories”
20. Walton “Beyond”
21. Maya Jane Coles “Comfort”

Karlo Funk
Kirjutas Ekspressile plaadiarvustusi juba eelmise sajandi 90ndatel. Ajab asju Eesti Instituudi direktorina.

1. Thundercat “Apocalypse”
2. Bibio “Silver Wilkinson”
3. Angel 1 “Purple Haze”
4. Big Deal “June Gloom”
5. Jonas Reinhardt “Mask of the Maker”
6. Julianna Barwick “Nepenthe”
7. Argo Vals “Tsihcier”
8. White Poppy “Drifters Cold”
9. My Bloody Valentine “mbv”
10. Paavoharju “Joku sinä tulet tänne alas tai minä nousen sinne”
11. Merchandise “Totale Nite”
12. Nosaj Thing “Home"
13. Fuck Buttons “Slow Focus”
14. Boards of Canada “Tomorrow's Harvest”
15. Ricardo Donoso “As Iron Sharpens Iron, One Verse Sharpens Another”
16. Frankie Rose “Herein Wild”
17. The Pixies “EP1”
18. Pan-America “Cloud Room, Glass Room"

Kaur Garšnek
Päevad veedab Klassikaraadios klassikalise muusika keskel, õhtud prooviruumis, technopeol või Ableton lives.

1. – 3. Robert Jürjendal "Rõõmu allikas"
1. – 3. Tomahawk "Oddfellows"
1. – 3. Daughn Gibson "Me Moan"
4. – 7. Ducktails "The Flower Lane"
4. – 7. Ministry "From Beer To Eternity"
4. – 7. Nine Inch Nails "Hesitation Marks"
4. – 7. How To Destroy Angels "Welcome Oblivion"
8. – 9. Autechre "Exai"
8. – 9. Scale The Summit "The Migration"
10. – 12. Talbot "Scaled"
10. – 12. The Knife "Shaking The Habitual"
10. – 12. Broadcast "Berberian Sound Studio OST"
13. – 15. Galaktlan "Second Memory"
13. – 15. Tunnetusüksus "Global Mango Free"
13. – 15. David Lynch "The Big Dream"
16. – 17. Mike Patton "The Place Beyond The Pines OST "
16. – 17. Boards of Canada "Tomorrow's Harvest"
18. – 20. Depeche Mode "Delta Machine"
18. – 20. Tricky "False Idols"
18. – 20. Karl Bartos "Off The Record "

Koit Raudsepp
Elupõline totaalne melomaan. Raadio 2 raudvara – saadete Pleier ja Pleier Ekstra hing ja hääl.

1. Arcade Fire “Reflektor"
2. Nick Cave & the Bad Seeds “Push the Sky Away"
3. Daft Punk “Random Access Memories"
4. Kali Briis “Say Whaat?"
5. Disclosure "Settle"
6. Mart Avi “After Hours"
7. David Bowie “The Next Day"
8. Juhan “Juhan"
9. Black Sabbath "13"
10. Julia Holter “Loud City Song"
11. Danny Brown "Old"
12. Trentemöller “Lost"
13. Janelle Monae “Electric Lady"
14. Odd Hugo “Odd Hugo"
15. Suur Papa "Grammilinn"
16. Queens Of The Stone Age "... Like Clockwork"
17. Primal Scream “More Light"
18. Mikk Tammepõld “On asju milles eksida ei saa"
19. Arctic Monkeys "AM"
20. Rachid Taha “Zoom"

Lauri Tikerpe
Copywriter ja loovjuht Taevas, annab loenguid Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tallinna Ülikoolis, amatöörist muusika- ja kirjandussõber ja niisama nohik.

1. Dean Blunt “The Redeemer”
2. Merchandise “Totale Night”
3. Deafheaven “Sunbather”
4. Dean Blunt “Stone Island”
5. Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
6. Connan Mockasin “Caramel”
7. Dirty Beaches “Drifters / Love Is the Devil”
8. Vex Ruffin “Vex Ruffin”
9. Mart Avi “After Hours”
10. The Flaming Lips “The Terror”
11. Vår “No One Dances Quite Like My Brothers”
12. My Bloody Valentine “m b v”
13. King Krule “6 Feet Beneath The Moon”
14. Lust For Youth “Perfect View”
15. Laurel Halo “Chance Of Rain”
16. Russian Tsarlag “Gagged In Boonesville”
17. The Non Travellin’ Band “Never Prayed Once”
18. Atoms for Peace “Amok”
19. Nick Cave & The Bad Seeds “Push The Sky Away”
20. David Bowie “The Next Day”

Madis Aesma
Madis Aesma on muusik (Ans. Andur + erinevad muud kollektiivid läbi aastate), R2 saatejuht ja loovtööline.

1. William Onyeabor “Who is William Onyeabor?”
2. Connan Mockasin “Caramel”
3. Polvo “Siberia”
4. The Flaming Lips “The Terror”
5. Arcade Fire “Reflektor”
6. Daft Punk “Random Access Memories”
7. Pixies “EP1”
8. Haim “Days Are Gone”
9. Franz Ferdinand “Right Thoughts, Right Words, Right Action”
10. Wire “Change Becomes Us”
11. Psychoterror “Vaenlaste aeg”
12. Factory Floor “Factory Floor”
13. My Bloody Valentine “m b v”
14. Primal Scream “More Light”
15. Chance the Rapper “Acid Rap”
16. Pastacas & Tenniscotas “Yaki-Läki”
17. Grant Hart “The Argument”
18. Kali Briis “Say Whaat?”
19. Yo La Tengo “Fade”
20. David Bowie “The Next Day”

Madis Järvekülg
Madis Järvekülg (23) on Areeni kaasautor alates eelmise aasta suvest. Teenib praegu kodulinnas Viljandis leiba Sakala ajakirjanikuna ja õpib Tartu ülikoolis ajakirjanduse magistriastmes. Uurimisteema puudutab klassikalise ja popmuusika piiri konstrueerimist ajakirjanduses rõhuasetusega uutel, alternatiivsetel meediaväljaannetele.

Käib tihtipeale hobikorras Tartu pidudel plaate mängimas.

Ansambli lack of Eoins laulja, kitarrist, laulukirjutaja, eestvedaja. Töötab uue muusikalise materjali kallal, küll teosammul, aga siiski.

1. Dean Blunt “The Redeemer”
2. inc. “no world”
3. These New Puritans “Field of Reeds”
4. FKA twigs “EP2”
5. Mount Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
6. Julia Holter “Loud City Song”
7. Baths “Obsidian”
8. Applescal “Dreaming in Key”
9. True Widow “Circumambulation”
10. Vår “No One Dances Quite Like My Brother”
11. Machinedrum “Vapor City”
12. Caveman “Caveman”
13. DJ Koze “Amygdala”
14. Inga Copeland “Don’t Look Back, That´s Not Where You´re Going”
15. Ducktails “The Flower Lane”
16. Gold Panda “Half of Where You Live”
17. Connan Mockasin “Caramel”
18. Nick Cave & The Bad Seeds “Push The Sky Away”
19. Thundercat “Apocalypse”
20. Rocketnumbernine “MeYouWeYou”

Madis Nestor
Peab plaadikauplust Biit, mis müüb peamiselt vinüüle. On aktiivne DJ ja toimetab materjale muusikakülgedele Müürilehes.

1 Dean Blunt “The Redeemer”
2 Kurt Vile “Wakin On A Pretty Daze”
3 Huerco S Colonial Patterns
4 Crow44 “Crow44”
5 Julia Holter “Loud City Songs”
6 DVPH “Mõtted On Mujal”
7 Dexter “The Trip”
8 Mount Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
9 MGMT “MGMT”
10 Jimi Hendrix “People, Hell & Angels”
11 William Onyeabor “World Psychedelic Classics 5: Who Is”
12 Dazzle “Layin In The Shade”
13 My Bloody Valentine “m b v”
14 Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
15 5Loops “2013 LP”
16 Uku Kuut “Grand Hotel”
17 The Flaming Lips “The Terror”
18 Connan Mockasin Caramel
19 Vex Ruffin “Vex Ruffin”
20 Kali Briis “Say Whaat?”

Mart Kalvet
Areeni muusikakülgede kaasautor. Kirjutab ja tõlgib laulutekste diskost death metalini. Lõugab rusuvas huku-hevibändis Taak.

1. SubRosa "More Constant Than the Gods"
2. –15. 615 "Mõistuse kindel osariik"
2. –15. Author & Punisher "Women & Children"
2. –15. Deafhaven "Sunbather"
2. –15. Death Grips "Government Plates"
2. –15. Igorrr "Hallelujah"
2. –15. Maarja Nuut "Soolo"
2. –15. Maria Faust Jazz Catastrophe "Maria Faust Jazz Catastrophe"
2. –15. Oranssi Pazuzu "Valonielu"
2. –15. Paavoharju "Joko sinä tulet tänne alas tai minä nousen sinne"
2. –15. Phlox "Vali"
2. –15. Primitive Man "Scorn"
2. –15. Sammal "Sammal"
2. –15. Talbot "Scaled"
2. –15. The Black Angels "Indigo Meadow"
16. –20. Altar of Plagues "Teethed Glory and Injury"
16. –20. Ensemble Pearl "Ensemble Pearl"
16. –20. Robert Wyatt "'68"
16. –20. Sweet Banditry "Farvevisen Blomsrer"
21. –24. Carcass "Surgical Steel"
21. –24. Cloud Rat "Moksha"
21. –24. Hukkunud Hinged "Puhastustuli"
21. –24. Thrashless "Trip of Death"

Mart Kuldkepp

1. Vampire Weekend ”Modern Vampires of the City”
2. Deafheaven “Sunbather“
3. Autre Ne Veut “Anxiety”
4. The Knife ”Shaking the Habitual”
5. OMD ”English Electric“
6. Queens of the Stone Age ”Like Clockwork”
7. Club 8 ”Above the City”
8. My Bloody Valentine “M B V“
9. David Bowie “The Next Day“
10. Studio Killers “Studio Killers“
11. Haim ”Days Are Gone”
12. The Flaming Lips ”The Terror“
13. Lucius “Wildewoman“
14. Sígur Rós ”Kveikur”
15. In Solitude “Sister“
16. Emilíana Torrini ”Tookah“
17. Caitlin Rose ”The Stand-In”
18. Leslie Da Bass ”New Times Roman“
19. Young Galaxy ”Ultramarine“
20. Manic Street Preachers ”Rewind the Film”

Mart Niineste
Teeb raadiosaadet “Punkpolitsei”, kirjutab kultuuri teemadel Eesti Päevalehes, aeg-ajalt organiseerib mõne välismaa punkbändi Eestisse esinema.

1. Bad Religion "True North"
2. Robert Jürjendal "Rõõmu allikas"
3. Nick Cave & The Bad Seeds "Push The Sky Away"
4. Psychoterror "Vaenlaste aeg"
5. Black Sabbath "13"
6. Maria Faust Jazz Catastrophe - "Maria Faust Jazz Catastrophe"
7. Jello Biafra and The Guantanamo School Of Medicine "White People And The Damage Done"
8. DND "Tulede säras"
9. Kvelertak "Meir"
10. 3Pead "10 tõmmet"
11. New Model Army - "Between Dog and Wolf"
12. Facelift Deer - "Facelift Deer"
13. Iceage "You're Nothing"
14. Talbot "Scaled"
15. Chick Corea "The Vigil"
16. Aapo Ilves "Aga ükskord"
17. Cults "Static"
18. Totally Obnoxious "Approved"
19. Tarakany! "Maximumhappy1&2"
20. Thrashless "Trip Of Death"

Mart Normet
Eesti Laulu produtsent ja muusikaajakirjanik.

1. Laura Mvula "Sing To The Moon"
2. King Krule "6 Feet Beneath the Moon"
3. Foals "Holy Fire"
4. Eminem "The Marshall Mathers LP 2"
5. Manic Street Preachers "Rewind The Film"
6. David Bowie "The Next Day"
7. AlunaGeorge "Body Music"
8. Dahling "Left"
9. Josephine Foster "I'm a Dreamer"
10. Lorde "Pure Heroine"
11. The Strokes "Comedown Machine"
12. Unknown Mortal Orchestra "II"
13. Bonobo "The North Borders"
14. Raffertie "Sleep of Reason"
15. My Bloody Valentine "mbv"
16. Parquet Courts "Light Up Gold"
17. Lady Gaga "Artpop"
18. Retro Stefson "Retro Stefson"
19. Andres Roots Roundabout "Three!"
20. Blood Orange "Cupid Deluxe"

Martin Jõela
On vanaks läinud muusikaga vinüülplaatide huviline. Lisaks ettemängimisele üritab neid ka ise teha - olles üks hobiplaadifirma Frotee omanikke, püüab vinüülile saada head ununevat Eesti muusikat. Lisaks aitab ka plaadifirmasid Jazzaggression ja Seksound.

1. Andras Fox "Embassy Café"
2. Part Time "PDA"
3. Paula "Relaxed Fit"
4. Ducktails "The Flower Lane"
5. Sasac "Ultra"
6. Connan Mockasin "Caramel"
7. Shine 2009 "Our Nation"
8. Julia Holter "Loud City Song"
9. Wolf People "Fain"
10. The Pastels "Slow Summits"
11. Prophet "Right On Time"
12. Merge "Long Distance"
13. Dwight Sykes "Songs Volume 1"
14. Leon Lowman "Liquid Diamonds"
15. Saâda Bonaire "Saâda Bonaire"
16. Médico Doktor Vibes "Liter Thru Dorker Vibes"
17. Rodion G. A. "The Lost Tapes"
18. Uku Kuut "Grand Hotel"
19. Spike "Orange Cloud Nine"
20. William Onyeabor "Who is William Onyeabor?"

Mihkel Kleis
Kunstnik, aga äärmiselt produktiivne muusika valmistaja, artistinimede Ratkiller ja Edasi all. Ühtlasi kuulub muusikablogi Kroonlühter kampa.

1. Mainliner "Revelation Space"
2. Pharmakon "Abandon"
3. David Yow "Tonight You Look Like A Spider"
4. Tal National "Kaani"
5. Matana Roberts "Coin Coin Chapter Two: Mississippi Moonchile"
6. Steve Arrington & Dam-Funk "Higher"
7. Hieroglyphic Being "The Acid Documents"
8. Voivod "Target Earth"
9. Co La "Moody Coup"
10. Mamiffer & Circle "Enharmonic Intervals (for Paschen Organ)"
11. Soft Focus "Soft Focus"
12. Rene Hell "Vanilla Call Option"
13. Jute Gyte "Discontinuities"
14. RP Boo "Legacy"
15. Angel Eyes "Final Fare"
16. Nikmis "Nicht Mass"
17. d'Eon "Music For Keyboards IV"
18. Timeless Necrotears "Dystopian Heaven"
19. Christian Molenaar "You Must Choke Off Waste"
20. PrismCorp Virtual Enterprises "ClearSkies"

Norman Orro
Produtsent ansamblis Music For Your Plants.

1. Gatekeeper "Young Chronos"
2. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
3. The Drum "Contact"
4. Arca "&&&&&"
5. Primitive Art "Problems"
6. d'Eon ""Blackout" (Music For Keyboards Vol. IV)"
7. FKA twigs "EP2"
8. clipping "midcity"
9. James Ferraro "Cold"
10. Morgan Zarate "Taker"
11. Teengirl Fantasy "Nun"
12. The Range "Seneca"
13. Laurel Halo "Chance of Rain"
14. Nguzunguzu "Skycell"
15. Kingdom "Vertical XL"
16. Kelela "CUT 4 ME"
17. Kallisti "Arc Of Fire"
18. Leif "Tree House"
19. The Haxan Cloak "Excavation"
20. Egyptrixx "A/B Til Infinity"

Ott Kagovere
Tegelenud hip-hop muusika ja räppimisega. Õppinud Eesti Humanitaarinstituudis

filosoofiat. Varem kirjutanud muusikakriitikat the Baltic Scenesse, Areeni muusikakülgede kaasautorite riviga liitus tänavu.

1. These New Puritans “Field of Reeds”
2. Kanye West “Yeezus”
3. Leif “Tree House”
4. Matana Roberts “COIN COIN Chapter Two Mississippi Moonchile”
5. Justin Timberlake “20/20 experience”
6. Laurel Halo “Chance of Rain”
7. Death Grips “Government Plates”
8. Tegan and Sara “Heartthrob”
9. Jenny Hval “Innocence is Kinky”
10. Ice Age “Youre Nothing”
11. Factory Floor “Factory Floor”
12. MacDemarco”2”
13. Danny Brown “OLD”
14. Wolfeyes “No Answer: Lower Floors”
15. Colin Stetson “New History Warfare Vol. 3: To See More Light”
16. Jakob Juhkam “H”
17. DVPH “Mõtted on mujal”
18. Jessy Lansa “Pull My Hair Back”
19. DJ Koze “Amygdala”
20. ASAP Rocky “Long. Live. ASAP”

Rain Saavel
Peab muusikablogi Kroonlühter, mängib ansamblites, millest heal juhul viis inimest kuulnud on.

1. Golden Milk "No Sanctuary For A Turncoat"
2. Dwellings "Dont Say Nothing"
3. These Hidden Hands "These Hidden Hands"
4. Mohammad "Som Sakrifis"
5. Deafheaven "Sunbather"
6. Nick Cave & The Bad Seeds "Push The Sky Away"
7. Laurel Halo "Chance Of Rain"
8. Oobe "Sftcr"
9. The Body "Master, We Perish"
10. The Haxan Cloak "Excavation"
11. Helm "Silencer"
12. Merzbow, Pandi, Gustaffson "Cuts"
13. Dawn Of Midi "Dysnomia"
14. Jon Mueller "Death Blues"
15. El Mahdy Jr. "The Spirit of Fucked Up Places"
16. 0 "Simplifying a Demon"
17. Blondes "Swisher"
18. Ana Masters Of The White Light "The Past Is Alive"
19. Iceage "You're Nothing"
20. Special Request "Soul Music"

Raul Saaremets
DJ, produtsent, muusik, raadiolegend.

1. Machinedrum “Vapor City”
2. Connan Mockasin “Caramel”
3. Merchandise “Totale Nite”
4. Dean Blunt “The Redeemer”
5. Julia Holter “Loud City Song”
6. My Bloody Valentine “mbv”
7. DJ Rashad “Double Cup”
8. Ratkiller - “Pantomime of Libertines”
9. Stray “Matchsticks”
10. Patricia “Body Issues”
11. Laurel Halo “Chance of Rain”
12. Le1f “Tree House”
13. Moon B “MOON B”
14. Mykki Blanco “Betty Rubble: The Initiation”
15. Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
16. Omar Souleyman “Wenu Wenu”
17. Traxman “Teklife Vol. 3: The Architek”
18. Huerco S. “Colonial Patterns”
19. The Fall “Re-Mit”
20. James Ferraro “NYC, HELL 3:00 AM”
21. David Bowie “The Next Day”
22. Devendra Banhart “Mala”
23. Cream Juice “Man Feelings”
24. Jesu “Everyday I Get Closer To The Light From Which I Came”

Robert Niko
Muusik, produtsent, DJ.

1. Huerco S. “Colonial Patterns”
2. Omar S “Thank You For Letting Me Be Myself”
3. Function “Voiceprint”
4. Marcel Dettmann “II”
5. Kyle Hall “Boat Party”
6. Lumigraph “Nautically Inclined”
7. Oneohtrix Point Never “R Plus Seven”
8. Floorplan “Paradise”
9. Vakula “You've Never Been To Konotop”
10. Basic Soul Unit “Motional Response ”
1. Ron Morelli “Spit”
12. Gerry Read “Saucepan Jams”
13. Conforce “Kinetic Image”
14. Ø [Phase] “Frames Of Reference”
15. Jar Moff “Commercial Mouth”
16. Mound Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
17. Cosmin TRG “Gordian”
18. Earl Sweatshirt “Doris”
19. John Roberts “Fences”
20. Medlar “Sleep”

Sander Varusk
Muusika-, filmi- ja mängupoe Terminal juhataja. Peab blogi weeklymusicmag.blogspot.com, kirjutab Areenile plaatidest alates lõppevast aastast.

1. The Besnard Lakes "Until In Excess, Imperceptible UFO"
2. Suede "Bloodsports"
3. Kurt Vile "Wakin On A Pretty Daze"
4. Primal Scream "More Light"
5. Date Palms "Dusted Sessions"
6. Psychic Ills "One Track Mind"
7. Mazzy Star "Seasons Of Your Day"
8. My Bloody Valentine "MBV"
9. Beady Eye "BE"
10. Parquet Courts "Light Up Gold"
11. The Pastels "Slow Summits"
12. Yo La Tengo "Fade"
13. Thee Oh Sees "Floating Coffin"
14. Grant Hart "The Argument"
15. Miles Kane "Don't Forget Who You Are"
16. Deerhunter "Monomania"
17. David Bowie "The Next Day"
18. Goldfrapp "Tales Of Us"
19. Nick Cave "Push The Sky Away"
20. Palma Violets "180"

Siim Kera
Vaatab ja näitab muusikavideoid (“Eesti Top 7”) ning kirjutab tundelisi arvustusi. Meeldib muusika, puudub maitse.

1. Kanye West „Yeezus”
2. The World is a Beautiful Place & I Am No Longer Afraid to Die „Whenever, If Ever”
3. The Dillinger Escape Plan „One of Us is the Killer”
4. Justin Timberlake „The 20/20 Experience”
5. Jon Hopkins „Immunity”
6. The Field „Cupid’s Head”
7. The National „Trouble Will Find Me”
8. Aye Nako „Unleash Yourself”
9. The Knife „Shaking the Habitual”
10. Psychoterror „Vaenlaste aeg”
11. Factory Floor „Factory Floor”
12. Kali Briis „Say Whaat?”
13. The Doppelgangaz „Hark”
14. Washed Out „Paracosm”
15. Run the Jewels „Run the Jewels”
16. 5LOOPS „2013LP”
17. Waxahatchee „Cerulean Salt”
18. Deafheaven „Sunbather”
19. Bona Dish „The Zaragoza Tapes: 1981-1982”
20. Steve Earle „The Low Highway”

Siim Nestor
Siim Nestor on Areeni muusikatoimetaja. Esineb ka raadiosaadetes "Nestor & Morna" ja "Muusikanõukogu" (Raadio 2s), mängib siin-seal DJna plaate.

1. -6. Merchandise "Totale Nite"
1. -6. Angel 1 "Purple Haze"
1. -6. Connan Mockasin "Caramel"
1. -6. Cankun "Culture of Pink"
1. -6. Dean Blunt "The Redeemer"
1. -6. Laurel Halo "Chance of Rain"
7. Julia Holter "Loud City Songs"
8. -9. James Ferraro "Cold"
8. -9. James Ferraro "NYC Hell, 3 AM"
10. Huerco S "Colonial Patterns"
11. Oneohtrix Point Never "R Plus Seven"
12. The Cyclist "Bones In Motion"
13. The Revival Hour "Scorpio Little Devil"
14. William Onyeabor "Who Is William Onyeabor"
15. Julian Lynch "Lines"
16. Kurt Vile "Wakin on a Pretty Daze"
17. My Bloody Valentine "m b v"
18. Crow 44 "Crow 44"
19. Tim Hecker "Virgins"
20. Leslie Da Bass "Times New Roman"
21. Robert Jürjendal "Rõõmu allikas"
22. Youth Lagoon "Wondrous Bughouse"
23. Mount Kimbie “Cold Spring Fault Less Youth”
24. High Wolf "Kairos"
25. Le1f "Tree House"
26. Machinedrum "Vapor City"
27. Justin Timberlake "The 20/20 Experience"
28. Tegan & Sara "Heartthrob"
29. Daughn Gibson "Me Moan"
30. /31. Flaming Lips "The Terror"
30. /31. MGMT "MGMT"

Sven Vabar
Sven Vabar kirjutab kriitikuna põhiliselt kirjandusest ja muusikast/helist. Esimene plaadiarvustus ilmus veidi üle 20 aasta tagasi ajalehes Meie Meel ja vaatles Nirvana värsket plaati "In Utero"

1. Fennesz „17. 02. 12“
2. Slow Walkers „Slow Walkers“
3. William Basinski „Nocturnes“
4. Lubomyr Melnyk „Corollaries“
5. Rmillis „Relief“
6. Lubomyr Melnyk „Three Solo Pieces“
7. Nadja „Flipper“
8. Tim Hecker „Virgins“
9. Miles „Unsecured“
10. Deafheaven „Sunbather“
11. Burial „Truant / Rough Sleeper“
12. Morphosis „Dismantle“
13. Star Turbine „Altitude“
14. William Tyler „Impossible Truth“
15. Jesu „Every Day I Get Closer to the Light From Which I Came“
16. Sindre Bjerga + Micromelancolié „Anaglyph #1“
17. The Stranger „Watching Dead Empires In Decay“
18. Stara Rzeka „Cień Chmury Nad Ukrytym Polem“
19. Phill Niblock „Touch Five“
20. Tape Loop Orchestra „In A Lonely Place“

Tõnis Kahu
Popkultuurikriitik par excellence.

1. Kanye West “Yeezus”
2. Miles Davis Quintet “Live In Europe: The Bootleg Series Vol. 2”
3. These New Puritans “Field Of Reeds”
4. Mart Avi “After Hours”
5-6. Tegan & Sara “Heartthrob”
5-6. Le1F ”Tree House”
7. Justin Timberlake “The 20/20 Experience”
8. Death Grips ”Government Plates”
9. Matmos “The Marriage Of True Minds”
10. Vampire Weekend ”Modern Vampires In The City”

Tauno Maarpuu
Tauno Maarpuu korraldab aeg-ajalt klubikontsertide sarja Odessa Pop, täidab ühe toimetajana veebiraadio kohviradio.com eetrit ja on tegev festivali Schilling tiimis.

Esimene kaastöö Eesti Ekspressile ilmus Taunolt aastal 2000 – see oli arvustus Sonic Youthi kontserdile Rootsi väikelinnas Ystadis."

1. Yo La Tengo “Fade”
2. King Krule “6 Feet Beneath The Moon”
3. Jaan Kuman Instrumental Ensemble “Jaan Kuman Instrumental Ensemble”
4. Paavoharju “Joko sinä tulet tänne alas tai minä nousen sinne“
5. The Pastels “Slow Summits”
6. Ukkosmaine “Pallosalama”
7. Unknown Mortal Orchestra “II”
8. My Bloody Valentine “m b v”
9. Mykki Blanco "Betty Rubble: The Initiation"
10. Omar Souleyman “Wenu Wenu”
11. Jaakko Eino Kalevi "Dreamzone"
12. Eläin "Joensuu"
13. David Bowie "The Next Day"
14. Youth Lagoon “Wondrous Bughouse”
15. Iduvigik "Laulud lindudelt"
16. Moodymann “ABCD”
17. Muuan Mies “Mä olen iloinen”
18. James Ferraro "Cold"
19. Jakob Juhkam "H"
20. Galaktlan “Second Memory”
21. Dean Blunt “Stone Island”
22. Dean Blunt “Redeemer”
23. 3Pead “10Tõmmet”
24. Leslie Da Bass “Times New Roman”
25. Kroma “Otsi mind Merkuurilt”

Tom-Olaf Urb
Astub aeg-ajalt lavale ja stuudiosse räppar Reketina.

1. Run The Jewels “Run The Jewels”
2. DVPH “Mõtted on mujal”
3. Pusha T “My Name Is My Name”
4. Kanye West “Yeezus”
5. Game “Jesus Piece”
6-8. Drake “Nothing Was The Same”
6-8. Asap Rocky “Long, Live. ASAP”
6-8. Earl Sweatshirt “Doris”
9-10. Action Bronson “Saaab Stories”
9-10. Alexander Spit “Dillinger”
11-12. Sam Amidon “Bright Sunny South”
11-12. Danny Brown “Old”
13-14. Jose James “No Beginning No End”
13-14. Action Bronson “Blue Chips 2”
15. Forest Swords “Engravings”
16. Rhye “Woman”
17-19. James Blake “Overgrown”
17-19. Lorde “Pure Heroine”
17-19. M.I.A. “Matangi”
20. Jay Z “Magna Carta, Holy Grail”

Tony Tonni
Areeni kaasautor, Heino Elleri muusikakooli laborant, plaadikollektsionäär ja occasional DJ. Ühtlasi agar ja väga heade tulemustega muusikaviktoriinidest osa võtja.

1. Connan Mockasin "Caramel"
2. Merchandise "Totale Nite"
3. Phlox "Vali"
4. Crow44 "Crow44"
5. Juliana Barwick "Nepenthe"
6. Daughn Gibson "Me Moan"
7. My Bloody Valentine "mbv"
8. These New Puritans "Field Of Reeds"
9. Unknown Mortal Orchestra "II"
10. Julia Holter "Loud City Song"
11. Robert Jürjendal "Rõõmu allikas / Source of Joy"
12. D. Vassalotti "Live From Infinity"
13. Edmund Hõbe "Art Disease"
14. Julian Lynch "Lines"
15. Mart Avi "Crooner Tapes"
16. Goldfrapp "Tales of Us"
17. Grouper "The Man Who Died In His Boat"
18. Wrupk Urei "Teahupoo"
19. Vår "No One Dances Quite Like My Brothers"
20. The Fall "Re-Mit"

Triin Niinemets
Peab aastast 2010 muusikablogi http://trshh.wordpress.com. On mõned korrad pidudel plaate mänginud ja korraldanud üritusi, kus käisid esinemas näiteks faltyDL, Boddika ja Consequence.

1. King Gizzard & the Lizard Wizard “ Float Along - Fill Your Lungs”
2. King Krule “6 Feet Beneath the Moon”
3. DVPH “Mõtted on mujal”
4. GG Doom “But How?”
5. Blludd Relations “Blludd Relations LP”
6. Hiyatus Kaiyote “Tawk Tomahawk”
7. Owiny Sigoma Band “Power Punch”
8. -10. Shigeto “No Better Time Than Now”
8. -10. Arctic Monkeys “AM 6”
8. -10. Bonobo “The North Border”
11. -12. Gazelle Twin “Mammal EP”
11. -12. Mount Kimbie “Home Recording”
13. Four Tet “Beautiful Rewind”
14. -15. FKA Twigs “EP2”
14. -15. Kings of Leon “Mechanical Ball”
16. -17. Machinedrum ”Vapor City”
16. -17. The Stepkids “Troubadour” Secial Secial Request –
18. -21. Thundercat “Apocalypse”
18. -21. Gang Colours “Invisible in The City”
18. -2. Omar S “Thank You For Letting Me Be Myself”
18. -21. Paul White “Watch The Ants EP”

Tristan Priimägi
Areeni teenekas kaasautor, lisaks kõrgele muusikahuvile ka ülikõrge filmihuvi – dokumentaalifestivali DocPoint korraldaja.

1. Bombino "Nomad"
2. Voivod "Target Earth"
3. My Bloody Valentine "mbv"
4. Darkthrone "The Underground Resistance"
5. Carcass "Surgical Steel"
6. Protector "Reanimated Homunculus"
7. Arcade Fire "Reflektor"
8. Talbot "Scaled"
9. Suffocation "Pinnacle Of Bedlam"
10. Yo La Tengo „Fade"
11. John Grant "Pale Green Ghosts"
12. Ghost "Infestissumam"
13. Nick Cave & The Bad Seeds "Push The Sky Away"
14. Autopsy "The Headless Funeral"
15. Watain "The Wild Hunt"
16. Black Sabbath "13"
17. Satyricon „Satyricon“
18. Satan „Life Sentence“
19. Moss „Horrible Night“
20. Blood Ceremony „The Eldritch Dark“

Valter Nõmm
Musitseerib ansamblis Shelton San.

1. -5. HBS "In Deep Owl"
1. -5. Talbot "Scaled"
1. -5. Dirty Beaches "Drifters / Love Is The Devil"
1. -5. Scout Niblett "It's Up To Emma"
1. -5. Crystal Stilts "Nature Noir"
6. -10. Magik Markers "Surrender to the Fantasy"
6. -10. Julia Holter "Loud City Song"
6. -10. Jesu "Everyday I Get Closer To The Light From 6. -Which I Came"
6. -10. Mazzy Star "Season Of Your Day"
6. -10. Psychoterror "Vaenlaste Aeg"
11. -15. Edwyn Collins "Understated"
11. -15. Black Rebel Motorcycle Club "Specter At the Feast"
11. -15. My Bloody Valentine "m b v"
11. -15. Cosmos Laguna "Fukushima"
11. -15. Motörhead "Aftershock"
16. -20. Tricky "False Idols"
16. -20. Chelsea Light Moving "Chelsea Light Moving"
16. -20. Yo La Tengo "Fade"
16. -20. Tonbruket "Nubium Swimtrip"
16. -20. Primal Scream "More Light"
21. -25. Nine Inch Nails "Hesitation Marks"
21. -25. Mark Lanegan "Flatlands"
21. -25. Deerhunter "Monomania"
21. -25. Wavves "Afraid Of Heights"
21. -25. Imandra Lake "Seemnesegu"