1988. aastal õnnestub SV-l välja anda kaks kassetti, “Sinni-Vinni” ja “Singer Vinger”, ning 1989. aastal vinüülplaat “Jää jumalaga puberteet”. Ehkki igal üllitisel on laule, mida kahel ülejäänul pole, korduvad lood ulatuslikult. 1995.–96. pannakse vinüüli ja kassettide palad (v.a laulud “Usun ei usu” ja “Raha hääl”) CDdele “Reanimatsioon” ja “Amneesia”. Esimesele lisatakse kaks värsket lugu “Faatum” ja “Born to be Mild” ning ilmumata vanadest lugudest “Massikommunikatsioon” ja “Sirts”. Teisel ilmuvad juba üllitatule lisaks uued palad “Uni” ja “Kes tegi” ning Turisti lugu “Aino”. Lugude plaatidele valimise ja jaotamise tagant ei koida mingit erilist loogikat. Puhtalt keerukama ülesehitusega lugudest koosnev plaat jääbki tegemata.

Päratrusti- ja Turisti-aegset repertuaari (“Kromosoom”, “Jakovlev”, “Meie samm on nagu äike”, “07 halloo kaugejaam”, “Võidumees”, “Kopli”, “Roosad prillid”) võib mõõdukalt töödelduna leida ka Vanemõe kassettidelt “Piip” (1989), “Elu armastan sind” (1994) ja “Estraad” (1995). 2000. aastal ilmub SV-l kogumikplaat “Troinoi”, kus lisaks juba avaldatule on peal kontsertülesvõtted Päratrusti lauludest “Oi bljääd” ja “Jakovlevi punk” ning Turisti “Ruja rock”. Lisaks ilmub SV-l uuel aastatuhandel juba avaldatut koondav kogumik sarjas Eesti kullafond, koos arvukate külalisartistidega tehtud live-salvestis “20 aastat singumist ja vingumist” ning CDd “Ärq ei lääq” (2003) ja “Suu laulab, süda läigib” (2012). Volmeri sõnade pärast vääriks ilmutamist ka koosluse vanem cover’itest koosnev repertuaar. Tänini kõnekaid tekste sobitas Volmer 30 aastat tagasi “Helisevast muusikast” (“Defitsiit”), Status Quolt (“Korter Lillekülas”), Robert Palmerilt (“Ära seisa ees mul”), J Geils Bandilt (“Taksojuht”, “Üks kama”) ja mujalt laenatud viisijuppidega.

Et just ilmunud plaati “Suu laulab, süda läigib” peetakse Singer Vingeri kontoris alles neljandaks originaalmaterjaliga stuudioalbumiks, tuleb välja arvepidamise kohaselt, mille järgi esimene kauamängiv on “Reanimatsioon”, teine “Amneesia” ja kolmas “Ärq ei lääq”.