Akustilise albumi salvestas Ott oktoobris koos oma bändiga Türi Kultuuri­keskuses ja Estonia Talveaias. Lepland esitleb albumit 17. novembril Clazzis ning 18. novembril Athena Keskuses Tartus.

Reisimine

Mulle meeldib aeg-ajalt ära käia ning elule ja asjadele kaugemalt otsa vaadata. See värskendab ja paneb asjad õigesse perspektiivi. Püüame igal aastal sõprade pundiga kusagil soojal maal puhata ja teisi kultuure avastada.

Söögiseened

Iga kord, kui ise kodus kokkan, püüan leida võimaluse, et seeni toidu sisse lisada. Kukeseened, šampinjonid, puravikud – kõik sobib ja maitseb väga. Lisaks on lemmikuteks veel sibul ja küüslauk. Metsas seenel käia on ka täitsa mõnus.

Tervislik eluviis

Paljud ilmselt juba teavad, et olen mõneks ajaks alkoholist loobunud, jälgin toitumist ja teen kõvasti trenni. Enesetunne on suurepärane, energiat on palju rohkem – soovitan kõigil proovida, võib meeldima hakata!

Pere

Kui „kodumeeskond“ on mõistev ja toetav, saab kõigega hakkama. Minu ema on seda alati olnud ning olen selle eest ääretult tänulik. Samuti ei saa üle ega ümber kass Sipsikust, kes on muide alati väga hea kuulaja.