Koos asutasid nad kunstirühmituse /////////fur////. Volker tõi Tallinnasse Goethe Instituudi tellimusel loodud näituse “no pain no game”, mis kutsub mängima lausa valutekitavaid mänge. Kümmet installatsiooni esitlev interaktiivne “no pain no game” on Eesti Arhitektuurimuuseumis avatud kuni 22. novembrini.

Mäng on midagi, mis suurekssaamisega kahjuks tihti kaduma läheb. Mäng on vaba ruum, kus igaüks saab ise reeglid ja piirid kindlaks määrata. Ärge loobuge kunagi mängimisest! See elavdab vaimu ja keha.

Ebameeldiv. Miks peaks seda endale vabatahtlikult põhjustama? Hea, kui see lõpeb. Jah, miks peaks seda endale vabatahtlikult põhjustama? Välja arvatud Pain­Stationis!

Väga tähtis. Lapsepõlv peaks olema vaba ja muretu. Ilma hirmudeta. Lapsepõlv on minu jaoks allikas, kust ma oma loovuse leian. Mul oli õnneks positiivne lapsepõlv, ilma internetita. Vaba ja muretu lapsepõlv suurlinnas on keeruline. Kuidas seda saavutada?

Kuidas mängivad tulnukad? Kui maaväline elu on olemas, siis tahaksin ma E.T-ga hea meelega Pain­Stationil mängida. Rahus, mõistagi.

Maa ütleb Jupiterile: “Ma ei tunne ennast eriti hästi, ma arvan, et olen haige.” Jupiter: “Sa näed tõesti vilets välja. Mis sul viga on?” Maa: “Mul on inimesed."