×
Margus Järv
andmetoimetaja
GRAAFIK | Kas ka sel korral rekordtulemus? Vaata Edgar Savisaare häältesaaki läbi aegade
Edgar Savisaar teatas täna, et kandideerib kohalikel valimistel. Eelmistel kohalikel valimistel, 20. oktoobril 2013, kogus ta kohalikel valimistel Keskerakonna esimehena kokku 39 979 häält. See on nii Savisaare isiklik häälterekord kui ka Eesti valimiste ajaloo tippmark.
Loe edasi
Vaata, millised on arestitud kinnistud, mis värske rahandusministri kriminaalmenetlusse segasid
Samal päeval kui Toomas Tõniste rahandusministriks sai, tuli avalikuks, et prokuratuuri palvel on kohus arestinud kaks Tõnistele kuuluvat kinnistut, mis on seotud PRIA-lt väljapetetud rahadega. Mõlema kinnistu puhul on tegemist olnud Tõniste äripartneri ja Ingrid Tõniste venna Erik Nigola PRIA-projektidega, mis on hiljem võla katteks Tõnistele kuuluva OÜ Bretingi nimele kirjutatud.
Loe edasi
Repliik: tuleb teha arstide Uber
Loe edasi
VABAERAKONNA ANALÜÜS: Keskerakonna korruptsioon on võtnud maksumaksja rahakotist vähemalt miljon eurot
Vabaerakond esitleb täna analüüsi ja arvutust, kui palju on viimastel aastatel avalikkuse ette jõudnud ja eri viisidel tõendatud korruptsioonijuhtumid Tallinna elanikele otseselt maksma läinud. Vabaerakonna hinnangul on kindlalt tõestatud otsene kahju elanikele vähemalt miljon eurot, pärast Edgar Savisaare kohtuasja võib kogukahju küündida pooleteise miljonini.
Loe edasi