Juunist alustab Eesti Iluteeninduse Erakoolis ilukoolituste suvekool, kus saab kiirelt selgeks mitmed erinevad ilunipid silmade ja kulmude keemilisest värvimisest kuni geellakkimise ja jumestuseni välja.

2005. aastast tegutsenud Eesti Iluteeninduse Erakool on suurepärane koht, kus saab täide viia oma suurimad iluunistused ja saada iluteenindajaks ka neil, kes praegu mõne muu tööga hõivatud, aga soov iluvaldkonda siseneda suur. Eesti Iluteeninduse Erakoolis õppides on võimalus saada iluprofiks ning paljud kooli lõpetanud on praeguseks juba ise tippkoolitajad suurtes ja tuntud ilukontsernides. Juunis alustavad koolis paljud põnevad ilukoolitused ja kõigile koolituse läbinuile väljastatakse vastavasisuline tunnistus.

Foto: Iluteeninduse suvekool

Silmade ja kulmude keemilise värvimise koolitus

Praktilisel koolitusel tutvustatakse keemiliseks värvimiseks kasutatavaid tooteid, värvimise näidustusi ja vastunäidustusi ning pealekandmise metoodikat. Praktiline töö viiakse läbi juba aga modelli peal. Koolituse läbimise järgselt on omandatud teadmised ja oskused iseseisvaks silmade ja kulmude keemiliseks värvimiseks ning kulmukaare kujundamiseks.

Koolituse kestvus on neli akadeemilist tundi ja maksumus on 45 €
(tavahind 90 €), mis sisaldab kõiki kohapeal kasutatavaid vahendeid.

Praktiline geellakkimisekoolitus

Praktiline geellakkimise koolitus annab vajalikud teadmised ja oskused geellakkimise teostamiseks nii iseendale kui ka sõbrannadele või klientidele. Koolitusel õpitakse sooritama küüntehooldust ja kerget maniküüri Eesti ilutegijate seas väga populaarse ja kiidetud Beauty Nails geellakiga. Lisaks praktiseeritakse geellaki eemaldamist, tutvustatakse erinevaid hooldustooteid ja jagatakse nõuandeid koduhoolduseks.

Koolitus kestab orienteeruvalt
15 akadeemilist tundi ja maksab
99 € (tavahind 295 €). Osalejatele
on stardikomplekt ja hooldustooted soodushindadega.

Depilève Academy epilatsioon, parafiinihooldus

Epilatsiooni eeliseks depilatsiooni ees on pikem ajaperiood karva tagasikasvu vahel ja osade meetodite puhul ka permanentne karvakasvu peatav tulemus. Koolituse käigus räägitakse epileerimise ajaloost, naha ja karva ehitusest, tutvustatakse vaha koostist, eripära, näidustusi ja vastunäidustusi, erinevaid töövahendeid, hügieeni ja ohutust ning koduhoolduse põhimõtteid. Praktiline töö viiakse läbi käte, jalgade, bikiinipiirkonna, näopiirkonna ja kaenlaaluste epileerimisel ning parafiinihooldusel kätele, jalgadele ja näole.

Koolituse kestvus on 10 akadee-milist tundi ja maksumus 95 €
(tavahind 690 €). Osalejatele on
stardikomplekt ja hooldustooted
soodushindadega.

Foto: www.baranov.photo

Jumestuskoolitus “Suitsusilm”

Sel koolitusel õpitakse tegema iseendale või kaasavõetud modellile vastupidavat jumestuspõhja ja lummavat suitsusilma lähtuvalt persionaalsetest näojoontest, vajadustest ja soovidest.

Koolituse kestvus on
neli akadeemilist tundi ja
maksumus 45 € (tavahind 90 €).

Õpi looma imekaunist õhtujumestust

Koolitusel õpitakse tegema iseendale või kaasavõetud modellile ilusat ja vastupidavat jumestuspõhja ning suitsusilma lähtuvalt näojoontest, vajadusest ja soovist.

Koolituse kestvus on neli
akadeemilist tundi ja maksumus
60 € (tavahind 120 €).

Epilatsiooni baaskursus

Epilatsiooni baaskursuse maht on kaheksa akadeemilist tundi, mille jooksul omandatakse teoreetilised ja praktilised algteadmised epilatsioonist. Teoorias käsitletakse järgmisi teemasid: karva ehitus ja kasv, erinevad karvaeemaldusmeetodid, näidustused ja vastunäidustused, kliendi nõustamine, vajalikud vahendid hooldusteks, hügieeninõuded. Praktilises osas õpitakse naha eelhooldust, vahatamist sooja, vedela ja kõva vahaga kätelt, jalgadelt, näopiirkonnast ja kaenlaalustelt ning naha järelhooldust.

Koolituse maksumus on 95 €
(tavahind 395 €).

Foto: www.stevewells-photo.com

Hea võimalus end proovile panna

Eesti Iluteeninduse Erakooli suureks tugevuseks on võimas praktikabaas, kus suurel ilutänaval asuvates salongides saab omandatud oskused ka meistrite käe all kinnistada. Lisaks enese proovilepanekule on klientiderohkem praktikabaas ka heaks võimaluseks enne koolist lahkumist mõned isiklikud kliendid leida.

Septembrist alustavad ka uued päevaõppe koolitused juuksuritele ja kosmeetikutele ning lisaks palju erinevaid lühikursuseid.

Vaata lisa www.iluteeninduskool.ee