Laitse loss pakub ka sel suvel kultuuri- ja gurmeeleamusi. Graniitvillas etendub Eesti Draamateatri uus lavastus David Hare "Eluhingus", milles säravad Laine Mägi ja Kaie Mihkelson (lavastaja Aleksander Eelmaa).

Kaks 60. eluaastates naist vaatavad ühel pikal öisel jutuajamisel tagasi oma elule, et saada selgust iseendas, oma valikutes ja vajadustes. "Ma keeldun laskmast end määratleda minu elus oleval mehel," teatab üks neist ning kuigi kahe naise pikk öine vestlus keerleb mehe ümber, kes oli ühele neist kakskümmend viis aastat abikaasa ja teisele armuke, on too mees, kes nüüdseks kolmandaga nelja tuule poole kadunud, üksnes kokkusaamise ajend.

Teatripaketis hinnaga 188 eurot sisalduvad lisaks piletitele kahele hõrk õhtusöök ja majutus.
Etenduse (ja ka majutuse) kuupäevad: 14., 20., 21. juuni; 2., 3., 6., 8., 9., 10., 13., 24., 28. august.

Hiidlaste visiitkaardiks on meri, kalad ja kadakad. Maagiline saar on parim paik loodussõpradele matkamiseks, purjetamiseks või lihtsalt rahulikuks perepuhkuseks.

Paketti kuulub peremajutus looduskaunil Hiiumaal Põhja Tooma puhkemajas – puhkus rahulikus looduslähedases miljöös, kada-
kate ja meretuulte keskel, kus liivane mererand on ainult paari-
saja meetri kaugusel. Lapsi ootavad turvaline batuut, liivakast ja mängumaja. Koguperematkaks sobib jalutuskäik Säärenina tippu RMK linnuvaatlustorni

Puhkemaja hind perele (kaks täiskasvanut ja kaks last) üheks ööks on 120 eurot. Hinnas on kodune hommikusöök ja mitmeid meelelahutus- ja ajaveetmisvõimalusi. Lisatasu eest saab rentida ka jalgrattaid.

Pakkumine kehtib majutuseks P–N kuni 30. septembrini.

Rohelise Võtme hotell Pesa pakub majutust Lõuna-Eesti vaikses väikelinnas Põlvas, mille ümbruses on perega suvel palju ette võtta. Puhkusepaketis sisalduvadki peale majutuse Cantervilla lossi
mängumaa pääsmed ja Eesti Maanteemuuseumi külastus kogu perele.

Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel on suur kogu pere mängumaa mõisaajastut käsitleva teemapargiga, kus saab näha, millega liiklesid mõisaajal mõisnikud, kuidas nad riides käisid, mida sõid, millest elatusid ja millised olid nende lauakombed. Eesti Maanteemuuseum tutvustab aga ajaloolises Varbuse postijaamas interaktiivsete väljapanekute kaudu teede ja liikumisviiside arengut.

Pesa hotell lubab oma külastajatele pakkuda võimalikult naturaalset, puhast ja keemiavaba keskkonda. Hotellitoad on sisustatud täispuidust mööbliga, põrandaid katab naturaalne saareparkett, tekstiilid on võimalikult nahasõbralikud.

Hotelli restoranis pakutakse külastajatele rikkaliku omakandi põhi-
mõttel valmistatud roogasid, mille aluseks on kohalikud toorained ja retseptid. Suvel saab seda kõike nautida restorani päikeseterrassil.

Pakett kahele täiskasvanule ja ühele lapsele (kuni 17 a) maksab 119 eurot ning kahele täiskasvanule ja kahele lapsele (kuni 17 a) 129 eurot.

Pakett kehtib T–P kuni 21. augustini.

Võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kell 9.00–17.30 telefonil 626 6233 või
e-posti aadressil siseturism@estravel.ee. Hinnale lisandub teenustasu 8 eurot. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul tasuta, alla selle on teenustasu 4 eurot.