• Jäär

  Jäär (21. märts - 20. aprill)

  Laupäeval võid olla kangust täis ja ajada oma joru. Päev on suurepärane tõsiseks süvenemiseks, millegi üle juurdlemiseks, süvaanalüüsiks. Uusi riideid ja ehteid mitte osta ega esimest korda kanda! Pühapäeval vajab su vaim ja mõistus tuulutamist, mine sõbrale külla!

 • Sõnn

  Sõnn (21. aprill - 20. mai)

  Seekordne nädalavahetus on üsna soodne igasuguseks suhtlemiseks, seltskondlikuks eluks ja armuasjadeks. Siiski oled laupäeval üsna kahtlustavas ja umbusklikus meeleolus – sul on raske end avada, eriti võõrastele. Pühapäev sobib sisekaemuseks ning kunsti ja müstikaga tegelemiseks.

 • Kaksikud

  Kaksikud (21. mai - 21. juuni)

  Laupäeval võib sind ärritada inimeste kinnisus ja tõsidus – sa tahaksid teha midagi põnevat, aga keegi ei tundu su õhinat ja entusiasmi jagavat. Sul võib tekkida raskusi endale õige kaaslase leidmisega. Seevastu pühapäeval on olukord hoopis teine – suhted võtavad kiiresti vedu.

 • Vähk

  Vähk (22. juuni - 22. juuli)

  Selle nädalavahetuse probleem võib olla ülemäärane nõudlikkus ja pretensioonikus – sa ei suuda leppida vähesega ja ajad „pilli lõhki” enne, kui jõuad sellel mängima hakata. Intiimtasandil on probleemiks armukadedus ja soov oma partnerit kontrollida. Sul on raske inimesi usaldada.

 • Lõvi

  Lõvi (23. juuli - 22. august)

  Laupäev sobib kenasti raskemateks kodusteks töödeks või passiivseks puhkuseks, akude laadimiseks. Pühapäeval tõmbab sind rohkem kodust välja, võid kergesti liiale minna ja kõvasti üle pingutada. Pühapäev on igati sobilik lähedastega suhete parandamiseks.

 • Neitsi

  Neitsi (23. august - 22. september)

  Sellel nädalavahetusel peaks sul olema hea võimalus asjad enda jaoks selgeks mõelda. Laupäeval oled võimeline sügavuti nägema probleemi või mureküsimuse sisse. Hoidu üleliia mõtlemast! Pühapäeval võib sul tekkida kiusatus liialdada söögi või joogiga. Ka on võimalikud arusaamatused.

 • Kaalud

  Kaalud (23. september - 23. oktoober)

  Päikese ja Veenuse täpse ühenduse tõttu peaks see nädalavahetus kujunema tavalisest meeldivamaks ja suuremat rahuldust pakkuvaks. Siiski ei sobi laupäev ostmiseks ega müümiseks. Millegi kasutamine võib olla blokeeritud või takistatud. Pühapäev soosib liikumist, külaskäike.

 • Skorpion

  Skorpion (24. oktoober - 22. november)

  Laupäeval liigub Kuu Skorpionis ning teeb õhtul ka ühenduse Saturniga. Seega võid laupäeval olla üsna tõrjuvas meeleolus. Samuti näed sa kõike liiga süngetes värvides. Pühapäeval tuleks nii ostes, müües kui ka midagi tarbides või kasutades olla tähelepanelik – võid teha mõne vale liigutuse.

 • Ambur

  Ambur (23. november - 21. detsember)

  Laupäeval oleks mõistlik aeg maha võtta ja end korralikult välja puhata. Kasulik oleks kuulata vaikust, siis võib sulle saabuda ootamatu selgus mõnes sulle olulises küsimuses. Pühapäeval kell 6.40 siseneb Kuu aga Amburisse ja sinusse valgub uut värsket energiat.

 • Kaljukits

  Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)

  Laupäeval mine külla mõnele tuttavale lõuapoolikule. Võid olla üsna sünges meeleolus ja vajad enda kõrvale mänglevat ja kergemeelset tüüpi, kes paneks ka sind asju mänglevamalt võtma. Pühapäeval tunned end mõnusamalt – võimaluse korral veeda päev vaikuses ja rahus – mediteeri, räägi oma hingega!

 • Veevalaja

  Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)

  Sellel nädalavahetusel võiksid mõelda sellele, mis on sulle tegelikult tähtis, ilma milleta sa ei suudaks elada ja mida omad või kasutad vaid sellepärast, et kõik teevad nii? Keskendu elu püsiväärtustele, loo kindel piir olulise ja ebaolulise vahel. Seda eriti laupäeval.

 • Kalad

  Kalad (19. veebruar - 20. märts)

  Neptuuni trigoon Päikese ja Veenuse ühendusega võimendab sulle tüüpilisi omadusi just positiivses võtmes. Oled tundlikus ja poeetilises meeleolus ning valmis teiste muredele ja rõõmudele kaasa elama. Laupäev sobib eriti selleks, et kellegi mure või probleem ära kuulata ja talle nõu anda.