Seni võistlust juhtinud ukrainlane Aleksei Kasjanov oli avapäeva lõpuks 3585 punktiga teine, kolmandal kohal püsis Torinosse oma neljandat saali EM-i võitu jahtima tulnud kuulus tšehh Roman Šebrle, kes oli nelja alaga saanud kokku 3498 punkti.

Aga ka teise päeva sissejuhatuseks püstitas Pahapill 60 m tõkkejooksus taas võimsa isikliku margi 8,03.
Pikas ja kurnavas teivashüppevõistluses sai Pahapill kirja taas väga tubli isikliku rekordi 5.10.
Kuue alaga oli Saaremaalt pärit atleedil kirjas 5551 punkti.

Võib öelda, et Pahapill võis end tunda Euroopa meistrina juba enne viimast ala -1000m jooksu, sest lähimad konkurendid Oleksei Kasjanov(5359) ja Roman Šeberle(5330) jäid ikka väga kaugele.

1000 m jooksus püstitas Pahapill suurepärase isikliku rekordi - 2.45,69.

Kokkuvõttes sai Remigija Nazaroviene hoolealune tulemuseks 6365 punkti ja väga kindla Euroopa meistritiitli. Nii kõva tulemust pole Euroopas ammu tehtud.
Ja kes oleks võinud uskuda, et Erki Noole Eesti rekord 6374 punkti juba sel EMil reaalselt ohtu võib sattuda?

Hõbeda võitis 6205 punktiga ukrainlane Oleksei Kasjanov, läbi kuulus tšehh Roman Šebrle sai 6142 punktiga pronksi. Andres Raja piirdus seekord 5800 punkti ja 11. kohaga.