Kuni 15aastaste poiste-tüdrukute neljaetapiline turniir lõppes laupäeval Tallinnas.

Üldvõitjaks tulid tartlased Marina Matašnjova (võitis kõik etapid) ja Viktor Antropov. Poisse oli rajal 77 ja tüdrukuid 41. Publikuks lapsed ja lähedased.

Võrkpall

Kuni 15aastased poisid-tüdrukud selgitasid Eesti meistrid reedest pühapäevani. Poisid mängisid Pärnu Rabahallis, võitis Rakvere Spordikool. Tüdrukute finaal toimus Narvas Energia spordihoones ja esimeseks tuli võrkpalliklubi Täht Tallinnast. Kummalegi finaalturniirile pääses kaheksa võistkonda. Publikuks lapsed ja lähedased.

Taekwondo

Lahtised Eesti meistrivõistlused peeti laupäeval Kristiine spordihallis Tallinnas.

Osales 215 võistlejat neljast riigist (Eesti, Läti, Leedu, Soome). Pealtvaatajaid oli 230. Võitis Tallinna spordiklubi Hodori, kes kogus 11 kulda, 10 hõbedat ja 19 pronksi.

Raskejõustik

Laupäeval näitasid Kalevi spordihallis Tallinnas noortele mõeldud raskejõustikupäeval "Vaim ja vägi" oma rammu poiste kõrval ka tüdrukud. Lisaks fotol olevale maadlusele selgitasid näiteks neiud parimad ka karates ja judos. Kokku osales üle 300 noorsportlase, nendest 40 olid tüdrukud.

Käsipall

Üliõpilased võistlesid pühapäeval Kristiine spordihallis Tallinnas. Osales kolm meeskonda (Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Pedagoogikaülikool, Tartu Ülikool). Võitis TTÜ, teiseks tuli TPÜ ja kolmandaks TÜ. Pealtvaatajaid oli paarkümmend - lisaks mängijatele mõned nende sõbrad.

Keegel

Eesti meistrivõistlused segapaaridele toimusid laupäeval Tallinnas Zelluloosi keeglisaalis. Võistles 21 paari. Eesti meistriks tulid Krista Zeik-Marko Muts (pildil) Tartu keegliklubist. Tulemus 1042 kurikat on Eesti rekord. Eesti rekord on ka Arne Kuke (kokkuvõttes koos Anneli Kukega neljas) individuaalne tulemus 556 kurikat. Pealtvaatajaid võis olla poolsada või pisut üle selle.

Male

Reedest pühapäevani selgitasid Vändras endi hulgast meistrid kuni 10aastased noored. Poiste seas oli osavõtjaid 46. Võitis Andrei Aleksejev Kohtla-Järve spordiklubist Diagonaal. Tüdrukuid osales 13 ja meistris tuli Janika Hiiuväin Orissaare Noorte maleklubist. Mõlemad said seitse punkti seitsmest võimalikust.

Korvpall

Meeste meistriliiga finaalsarja kuues mäng toimus laupäeval Saku suurhallis. Teist korda järjest tuli Eesti meistriks Tallinna Kalev, kes võitis TTÜ/A Le Coqi viimases mängus 83:73 ja finaalseerias 4:2. Pungil täis saalis oli pealtvaatajaid kaugelt üle 4500. Tähelepanuväärne, et esimest korda tänavuse hooaja jooksul suutis Kalev TTÜ/ALeCoqi võita oma kodusaalis. Fotol joob võidukarikast poega süles hoidev Priit Ilver.

Jalgratta tänavasõit

Laupäeval toimus Viljandis teine ja viimane etapp. Korraks põikas Prantsusmaalt koju võistlema profirattur Janek Tombak. Kuid tema ratta kett purunes võistluse alguses. Võitis esimese etapi teine mees Allan Oras (pildil vedamas). Tombak sõitis remonditud rattal lõpuni väljaspool arvestust. Eri vanuseklassides osales 120 ratturit. Pealtvaatajaid oli Viljandi tänavail paarsada.

Lestaujumine

Võistlus toimus laupäeval-pühapäeval Kalevi ujulas Tallinnas. 146 naist ja meest selgitasid Eesti meistri kaheksal alal. Viiel neist selgusid ka Eesti noorte meistrid. Tähelepanuväärseima tulemuse tegi meie paremaid allveesportlasi Galia Sattarova, kes täitis Euroopa meistrivõistlustele pääsu normi. Basseini veerel istus paarkümmend allveeujujate sugulast-sõpra-sõbrannat.

Orienteerumine

Pühapäeval selgitati Eesti üliõpilaste meistrid Kõverjärve ääres samaaegselt Virumaa o-jooksuga. Võistlusele registreerus 260 osavõtjat. Pealtvaatajaid võis olla poolsada – võistlejate saatjad. Fotol haaravad võistlejad pärast stardisignaali ämbritest oma orienteerumiskaardi ja tuiskavad metsa.