„Esiteks, lihtne TwitterAudit check ütleb, et Enneti @Ohmygossip 1.3 miljonist järgijast 58 protsenti on "fake", ehk mitte päris. Tõsi, ka järelejääv 42 protsenti ehk 547 000 järgijat on siiski tubli saavutus. Teiseks, Enneti väide, et Ohmygossip lehel on päevas 150 000 lugejat, on 99-protsendise tõenäosusega vale. Estonian World asub Alexa.com globaalses pingereas 408 723. kohal. Ohmygossip.com ranking on Alexa.com andmetel 1 186 058. kohal – ehk siis pea kolm korda kehvem positsioon võrreldes Estonian Worldiga.“

Tambur lisas: „Pakun, et Ohmygossipi portaalide (eesti-, vene-, inglise) reaalne külastajate arv jääb pigem 1000 – 2000 vahemikku päevas, mitte 150 000, nagu Ennet väidab. Minu nö “wild guess” on, et Ennet püüab külastajate arvu tunduvalt suuremana näidata, et potentsiaalselt äratada huvi võimalikes investorites, kes võiksid tema portaalid ära osta või nendesse investeerida. Kahjuks on see libe tee, sest iga tõsine veebi- ja sotsiaalmeediamaailmas tegutsev investor või ettevõtja kontrollib vastavaid arve hoolikalt.“

Ka kasutaja S..ren säutsus Twitteris, et Enneti 1,3 miljonit jälgijat „meenutab rohkem botifarmi. Aukartustäratav number, kuid 0-engagement ja kahtlased kontod räägib enda eest.“

Seevastu sotsiaalmeedia agentuuri Goal loovjuht Marko Saue ütles, et „Twitteris jälgib Helena-Reet 383 000 inimest ja teda jälgib vastu 1,31 miljonit inimest. Need peaksid ikka olema reaalsed jälgijad. See on selline jälgijate saamise tehnika, et jälgid hästi paljusid ja loodad, et nad sind vastu jälgivad. Kui su sisu on huvitav või kasutajanimi intrigeeriv, siis ka jälgitakse vastu.“

Helena-Reet Ennet ütles eile ilmunud loo tegemise käigus, et tema pole analüüsinud, kas tema jälgijad on päris inimesed. Võimalus, et need võivad mingis koguses olla nn surnud hinged, vihastas naise välja. "Absurd. See on kade jutt," kommenteeris Ennet teisipäeval, vahetult enne lehe trükki saatmist.