Meelis Kubo ja Karl Eelmaa teevad õudset mustkunsti

                 
Meelis Kubo ja Karl Eelmaa teevad õudset mustkunsti
erakogu
See saab olema esimene kord Eestis, kui laval saab näha õudusfilmiliku süžeega mustkunsti. Meelis Kubo ehk dr. Cubo ja Karl Eelmaa alias prof. Charlekas toovad sel nädalal Cabaret Rhizome'is lavale šokimustkunstietenduse "Räpane sessioon".

Nad kehastuvad kirurgideks, kes on siiani oma illegaalseid veriseid operatsioone teinud välismaal. Nüüd, kodumaale naastes, taasesitavad nad oma julmad veretööd vapramate Eesti kodanike ees. 

Arstide teod on koguni nii jõhkrad (näiteks üks neist lastakse maha ja teine pannakse põlema), et alla 14aastastele ei soovitata lavastust vaadata.  

Seda, kui mõnusalt mahlaka eneseirooniaga nad oma musta huumorisse ja mustkunsti ise suhtuvad, tasub järele vaadata YouTube'i treileriklipist. Otsingumärksõnaks etenduse pealkiri. 

Varem on mehed üles astunud "Tabaluku" lavastuses, ETV "Terevisioonis" mustkunstirubriigis ja lähivaatemustkunsti etendustes. Võrreldes "trikimees" Jürgen Veberi suurejooneliste lavašõudega on Kubo ja Eelmaa etteasted kammerlikumad. Kindlasti on nad naljakamad ja oma rida ajavas pühendumuses ka sarmikamad.

Kubo on ametilt füsioterapeut, aasta lavamustkunstnikuks valitud Eelmaa aga täielikult pühendunud mustkunstile - enne seikles ta fotograafina nelja aastaga läbi 55 riigi.        

Noormehed on koos Erich Udrasega ka Eesti Mustkunstnike Liidu eestvedajad.

Logi sisse

Logi sisse kasutades oma
Facebooki, Twitteri või Google'i kontot või e-posti aadressi.


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare