Sahinad ja hüüded: Karl Vaino lapselaps murdis Arnold Rüütli suvilasse sisse

 (6)
                 
Vladimit Putin ja Anton Vaino
kommersant.ru
Pilvi Blankin Salmini hiljuti ilmunud raamat “Kadunud maailm” esitab intrigeeriva väite 1980. aastatel Keila-Joal valitsuse puhkerajoonis toimunud sissemurdmisest Arnold Rüütli suvilasse.

Puhkeala komandant Heino Haasma hakkas asja uurima ja sai vargad kätte. “See oli olnud Karl Vaino lapselaps, kuigi tal endal oli kõik olemas. Ta oli ainult neljateistaastane, siiski hakati kohe poliitilisi põhjusi kahtlustama,” pajatab komandandi abikaasa Helle Haasma. Kas tegemist oli tõesti Anton Vainoga, kes juhatab nüüd Vene peaminister Vladimir Putini administratsiooni?

Räägitakse,
et Rootsi rahandusminister Anders Borg kinnitas hiljuti Tallinnas valitsuse liikmete ja Eesti Panga esindajatega kohtudes Rootsi pankade valmisolekut Eestile laenu anda ning julgustas meid seda võtma — reitingud on Eestil ju head!

Mõista-mõista, kes see on? a) Eesti näitleja b) Põhjamaade Investeerimispanga tulevane president. Õige vastus: Henrik Normann. Pangajuhiks saab küll meile tuntud Normanni nimekaim Taanist.

Sven Mikser ja tema mõttekaaslased valmistuvad avaldama sotsiaaldemokraatlikku manifesti 2012. Esialgses mustandis seisis, et “ainult sotsiaaldemokraatia pakub ühiskonna arengu pikaajalist visiooni” ja et “ainult sotsiaaldemokraatia saab tuua Eesti välja parempoolsuse tupikteelt”. Pärast järelemõtlemist otsustasid sotsid sõna “ainult” manifesti tekstist maha tõmmata.

Külma ilmaga olid paljud autoomanikud hädas auto käivitamisega. Kel oli kaskokindlustus, need tellisid selleks kohale autoabi. See oli mugav, sest arve läks kindlustusele. Suur oli aga üllatus, kui teistkordsel tellimisel autoabi keeldus kohale tulemast. Nimelt olnud kindlustusfirma hädas korduvate väljakutsetega ja nii lepiti kokku: vaid üks tasuta (kindlustusfirma kulul) käivitus auto kohta. Muidu hakkavadki igal hommikul käivitust tellima.

Eesti spaad olla hädas teismelistega, kes armastavad basseinides ja hämarates saunades avalikult ameleda ning suudelda. Iseäranis on seda vaatepilti raske selgitada lastele ning keeruline taluda lapsevanematel.

Logi sisse

Logi sisse kasutades oma
Facebooki, Twitteri või Google'i kontot või e-posti aadressi.


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare