VÕTA LÕHNAVABALT! Põhjamaade allergia- ja astma­liidud korraldasid sel nädalal lõhnavaba nädala, mille käigus kutsutakse inimesi üles vastutustundlikult parfüüme kasutama. Üle 40 protsendi põhjamaade elanikest on ühel või teisel moel parfüümide vastu ülitundlikud, küllap on neid ka Eestis. Kas sina lõhnastad end pealetükkivalt?

ROCK CAFE UUS PROGRAMM Uue stardi teinud live-muusika klubis Rock Cafe on hiljuti laval käinud W.A.S.P, Joe Satriani, Incognito, The Orb, teada on, et tulevad ­Craft Spells, Motorama, El Ten Eleven. Hoiame pöialt, et ka publik suhtub sellesse vastuvõtlikult, et neile nii mitmekülgset programmi kohale sikutatakse.

LIHALE MAKS PEALE Maailma Terviseorganisatsiooni rahvusvaheliste vähiuuringute keskus avaldas aruande, mille kohaselt on töödeldud liha inimese tervisele sama ohtlik kui alkohol ja sigaretid. Hea vihje valitsusele – eelarve kosutamiseks võiks töödeldud lihale panna ka korraliku aktsiisimaksu peale!

KORRUPTANT-EKSAMINEERIJAD Keskkriminaalpolitsei tabas liiklusregistri Tallinna büroos eksamineerijad, kes eksami eest altkäemaksu võtsid. No nüüd on selge, miks liikluses on autosid, milles istuvad juhtimimispuudega inimesed!

USA kosmoseagentuuri NASA teatel vabaneb Päikese lähedal liikunud ja seal endast jälje jätnud komeedist Lovejoy igas sekundis sama palju etüülalkoholi, kui leidub 500 veinipudelis. Kas on mõistlik hakata Eestis alkoholireklaami piirama ajal, mil isegi loodus nii pillavalt käitub?

Vaata ka Elu24, Anu Saagim, vana õli, ZA/UM, sakumm, ansambel Caater, Belka ja Strelka, troinoi, Bock, Apollo 13, “Marss ründab!”, “Dr. No”, Dr. Feelgood, “Punch-Drunk Love”, armastuse, mitte raha pärast, siider Kiss, Joy Division, pralinee, negližee, in flagranti, želee, dražee, ajakiri Vine, “Galaxy Quest”, staarjoodik, tuumapohmell, kompvek Komeet, koerarõõm, “Kolmanda planeedi saladus”, libesti, Rakett 69.