Ringo ärkab esmaspäeva hommikul kell 6.30 ja asub valima riideid, millega tööl mugav oleks. Hetkest, kui ta oma magava elukaaslase nende ühises voodis surnuks kägistas, on möödas täpselt kuus tundi. Ajast, kui ta voodilinasse mässitud naise alasti surnukeha kodu lähedal asuvasse tiiki viskas, viis tundi.

Tavaliselt käib Ringo tööl – kus tegeleb kõikvõimaliku automehaanikaga – mitme päeva kaupa. Töövälisel ajal puhkab ja ööbib tööandjale kuuluvas pisikeses ühiselamu tüüpi korteris otse garaaži kõrval. Kodutalusse Mustla-Nõmmel naaseb ta üksnes siis, kui saab sinna jääda mitmeks päevaks, enamasti nädalavahetustel. Sel korral pakib ta riideid kaasa piisavalt, et jääda tööle nädalateks. Ta otsustab, et kui keegi pärib temalt Age kohta, esitab ta versiooni, et Age läks Norrasse tööle ja et tema ei tea naise tegemistest midagi.

Enne koduuksest väljumist otsib Ringo veel üles Age oranži värvi Microsofti nutitelefoni, kust eelmisel õhtul oli enne naise kägistamist lugenud sõnumeid, mida naine Siimu-nimelise mehega vahetas. Ta õngitseb mobiilist SIM-kaardi ja murrab nii väikesteks tükkideks, kui suudab. Viskab kaardi ahju, süütab pisikese tule ja jalutab kodutalu kõrval asuvale suuremale teele, kus teda ootab autos istuv sugulane. Mehed sõidavad üheskoos Tallinna tööle.