Avi viies sooloalbum on, ütleks ma, tema kõige ilusam, helgem, õrnem ja õhulisem teos. Ning plaat-plaadilt võib märgata, kuidas Avi muusika tõmme on üha laiaulatuslikum. 44 žüriiliikmest lausa 20 märkisid plaadi „Vega Never Sets“ aasta tippude hulgas ära ja kuu aega tagasi ilmunud albumist on jagunud üksjagu kõneainet ka piiritagusele muusikapressile.

Mart, palju õnne, „Vega Never Sets“ on aasta parim plaat!

Tore! Võtan rändkarika auga vastu. Vaatasin, et eelmine aasta lendas see kaugele Austraaliasse –Nick Cave, palun saada tagasi.

Sinu albumit on üksjagu välismaistes muusikaväljaannetes arvustatud. Kas seal kirjutatust on midagi eriti hinge või korda läinud?

Häid kirjutisi on ilmunud palju, ent kõige rohkem läks ehk korda ootamatu žest, et „Vega...“ Leedu LTR Opuse – justkui nende BBC 6 Music – nädalaplaadiks kuulutati. Võeti intervjuu, tehti kingiloosi – mõnus Balti mull. Pealegi, mulle Vilnius meeldib väga. Sel nädalal võib mind kuulda ka BBC Scotlandis ja BBC Derbys – praegusel ajal, kui füüsiline liikumine piiratud, on igati kohane just mööda raadiolaineid reisida.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid