Madal sööt keskväljalt vasakule äärele. Seal võtab Alex Sandro palli esimese puutega omaks ja mõõdab juba teisega kõrge söödu karistusalasse. Kodumeeskonna kaitsjad on kastis enamuses, kuid sinna sööstab ka Portugali virtuoos Cristiano Ronaldo. Ta hüppab üles, kerkib ja kerkib, jääb õhku peaaegu et hõljuma ning suunab siis palli otsaesisega väravavõrku. Meeskonnakaaslased jooksevad tähistama ja vaatavad Juventuse staari pilguga, mis peegeldab vaid üht küsimust: mis nüüd juhtus?

„Kui ta värava lõi, mõtlesin lihtsalt: fuck, wow,“ ütleb Itaalia praeguse edukaima jalgpalliklubi toonane peatreener Maurizio Sarri. Aegluubis korduses tundub Ronaldo värav veelgi ebareaalsemana. Pall, mille ta võrku virutab, on löögi hetkel rohkem kui kahe ja poole meetri kõrgusel, kuid see portugallast ei takista.

Rebinuks ta ka seekord rõõmutuhinas mängusärgi seljast, poleks kellelgi kahtlust: sellise kehaga mees suudabki teha sedavõrd ebamaiseid asju. Puhas lihas, ei grammigi rasva.

Ronaldo on elu parimas vormis. Tol hetkel 2019. aasta lõpus oli Ronaldo veel viimaseid nädalaid 34aastane. Kuid ka praegu, 36aastasena pole ta hoog raugemas. Vanus, mis tähendas veel paarkümmend aastat tagasi pensionipõlve, pole tänaste vutistaaride jaoks isegi nii-öelda hämarikuaeg.