EE Areen

See on küll teaduslikult tõestamata, kuid ilmselt on Cool D kõige viljakama seksiandamiga artist Eesti popmuusikas, mis on suure ilma muusikaga võrreldes erakordselt siivas ja seksi eirav..
Tuleb kohe tõdeda, et suguelus Cool D muusikas pole midagi erootilist - see ei toimu siidist linade vahel, kinnise ukse taga hämaras, pole vihjeline ja meelitlev, vaid jõhkralt otsekohene. Ja seksistlik. Kõrgema sündsus-lävega inimestele on tema kuulamine kindlasti ränk katsumus - võib vihale või iiveldama ajada. Eesti muusikas teist nii nilbet pole. Kui otsida vulgaarsuselt võrreldavat, tuleks vaadata Eesti kirjanduse poole.
Ühtlasi on seks - enamikel puhkudel juhuseks - Cool D muusikas midagi väga rutiinset, midagi üsna kalki, mis juhtub möödaminnes. Cool D lihtsalt sammub mööda uulitsat või astub ööklubisse ja juba läheneb talle lugematult naisterahvaid, kes on valmis talle kõiki seksuaalakti erinevaid vorme pakkuma. Ja meie saame teada kui kadestamisväärselt kõva mees ta sel alal on.
"Ega ma ei olegi mõelnud miks mu lugudes nii palju seda temaatikat on," räägib 38aastane D ise. "Ilmselt kui alustasin, olin noor tiinekas ja veri vemmeldas, siis tundus seksist rääkimine nagu päris okei. Ükstapuha mil moel. Teadsin, et selline otseütlemine ärritab kedagi, see oli ka kindlasti tähtis."
Seks esineb episoodiliselt ja suvaliselt ka neis Cool D lugudes, mille peateema võib olla hoopis midagi muud. Näiteks sotsiaalkriitilises peoloos "Gayd (no lihtsalt peded)" linastuvate pildikeste seast leiame read: kuid kui karvase keelega tõmban üle libu/ siis kõvaks läheb ta nippel ehk maakeeli nibu. Aga Coolil on ka üksjagu ainult seksile keskendunud või just seksi äraütlemiseks kasutavaid lugusid.
Vaatleme neist peotäit, millised seksiorgiad toimuvad lugudes „O’Culo“ , „Tütar üksi kodus 5. osa (oi oi)“, „Tasa“, „Ma läksin kiima“, „Tütar üksi kodus osa 7“, „Silmis on sära“, „Pane pea mu sülle (ood naispoliitikule)“.