(Kairi Prints) ---

Cabaret Rhizome’is võitlevad kuus mahhinaatorit keset maagilist torustikku üksteise jääk­ainetega, et oma territoorium korras hoida. Teisel pool väravat irvitab aga kuritahtlik Parasiit-Mahhinaator, kelle eesmärk on lasta inimestel ehitada hoopis sobiv keskkond parasiitidele.

Kui inimene enam ei mõtle, lülitub sisse tema alateadvusega ühendatud mudelkeha – seesamune Parasiit-Mahhinaator – ja nii saabki inimesest tasapisi parasiit. Kui juba praegu seda siin lugedes on tunne, et enam mõtelda ei oska, tuleb kiiruga Cabaret Rhizome’i minna ja vaadata, kas annab veel midagi päästa. Kui mahhinaatorid saavad lahti parasiitidest enda ümber ja sees, on ka teatrikülastajal võimalus. Avada silmad ja näha läbi mahhinaatorite mahhinatsioone Parasiit-Mahhinaatori mahhinatsioonide läbi nägemisel. Tasub kasutada võimalust, kui Antireaalsuse Väravad tuuakse peaaegu kodu ukse ette, sest parasiit ei hüüa tulles!

“Mahhinaarium” Lavastaja Johannes Veski. Mahhinaatorid: näitlejad Päär Pärenson, Anatoli Tafitšuk ja Joonas Parve ning mustkunstnikud Charlekas ja Meelis Kubo. Etendused 6., 7., 8. ja 9. juunil kell 20.