Sadolini kunstipreemia on vanim erakapitalil põhinev kunstipreemia Eestis, mida on välja antud aastast 1996. Preemia lähtub ideest „Värv kui kunst“. Eelmaa sai auhinna oma foto „Kopeerida püüdlust“ eest, mis oli ekponeeritud möödunud aastal Tallinna Fotokuu raames toimunud Eesti Fotokunstimessil Telliskivi loomelinnakus.

Oma vaikne ja tühi ruum

Mida vanemaks ma saan, seda rohkem ma tajun ümbruse olulisust ja mõju endale. Kui ma tahan oma loomingusse tuua puhtust ja selgust, siis ma pean ka oma ümbritsevat mateeriat korrastama. Oma väikest kaheksaruutmeetrist stuudiot üritan hoida pooltühja valge karbina; peale igat projekti või pildi tegemist tahan ma, et seal oleks võimalikult vähe esemeid – vaid need, mida kasutan aktiivselt.

Olla õhus ja maa peal

Lennukis sõites on saanud mulle harjumuseks peale lugemise teha ka nimekiri asjadest, mida ma tahan lähitulevikus teha. Õhus olemine annab kuidagi emotsionaalsema ja aktiivsema tunnetuse, tekib selgem visioon, mis on oluline maa peale tagasi tulles.

Raamatud, mis leiavad mind enne kui mina neid

Nii nagu on oluline leida ruum loominguga tegemiseks, on oluline leida ka ruum loomingu vastu võtmiseks. Raamatute lugemine lennukis või kohvikus võib olla teistsugune kogemus kui raamatu lugemine kodus. Raamatute puhul püüan lisaks olla avatud juhustele: keegi soovitab, raamatukogus paistab riiulilt paremini silma, mõni sõber juba loeb...
Erakogu