MUUSIK KYP MALONE JA ÕHTU PEATEGELANE KRIS LEMSALU: „Meenutused reedest teevad ikka päris rõõmsaks,“ kirjutab Kris esmaspäeval juba hoopis teisest linnast hoopis teises riigis. Foto: Kadri Karro

Paviljoni avamisele järgnes raju Balti pidu (mille ukse taha jäi kohalike turvameeste karmi ohutuspoliitika tõttu nii mõnigi peole rsvp-tanud Eesti kunstihuviline) sealsamas Giudeccal – arusaadavatel põhjustel me pilte tverkivatest ja maas vähkrevatest kunstiinimestest teile näitama ei hakka, nii et leppigem jäädvustustega hetkedest, kui kõik oli veel päikseline ja viisakalt joovastunud.

(VASAKULT) KIRURG RIINU RAHUOJA, KUNSTITEADLANE MARTIN RÜNK JA KURAAOR EHA KOMISSAROV: „Kris Lemsalu näitus mõjus biennaali virvarris elu ja naisesust jaatava muretusega värskendavalt - kindlasti üks paremaid näituseelamusi Veneetsias. Kui ainult Leedu paviljonist jäänud hiiliva maailmalõpu tundest lahti saaks,“ arvab Rünk. „Vihmale vaatamata oli elamusi palju,“ ütleb Rahuoja. Komissarov vaikib paljutähenduslikult.
Foto: Kadri Karro