Ülejärgmise nädala alguses (14. septembril kell 21) alustab TV3s uus teleseriaal „Eesti krimilood“. Teleprodutsent Ken Saani loodud formaadis etenduvad lood põhinevad Eestis toimunud mõrvalugudel, milles on oma osa ka sellistel koledustel nagu inimrööv, sadism ja vägistamine. Kuna kodumaised krimisarjad on populaarsed väga noore publiku hulgas, siis olgu lapsevanemad hoiatatud, et ekraanile jõudvate julmuste ja kehavedelike hulgas on ka vägistamisstseeni lõpetav sperma.

Sarja neli esimest osa räägivad kõik eraldi juhtumitest. Režissöörideks on Rain Tolk (kaks osa), Andres Maimik ja Anti Reinthal. Rollides näeme Taavi Eelmaad, Hannes Võrnot, Henry Kõrvitsat, Tõnis Niinemetsa, Ülle Lichtfeldti ja teisi.

Kõigi jagude stsenarist või kaasstsenarist on aga multitalent Indrek Spungin (pildil), kelle peamine panus publiku meelte köitmiseks on seni olnud muusikas (sügisel ilmub pärisplaadil tema bändi St. Cheatersburg uus album!). Aga nüüd on ta siis juhtumisi stsenarist.

Ise tülitasin Keni, tuletasin talle aasta alguses meelde, kuidas Hargla suure hurraaga telemaastikult välja astus, väites, et see on Eestis käpardlik ja üle jala tehakse kõike ja tema ei viitsi enam sellega tegeleda. Siis ma mõtlesingi, et tahaks stsenaariume kirjutada. Mõtlesin, et kuhu siis kirjutada, ja tulin mõttele, et räägin kohe Keniga.

Avalehele
1 Kommentaari
Loe veel: