Aastal 2018 oli üks korralik rahvusvaheline hitt „Freaky Friday“. Pop-EDM tantsubiidil pala esitas Lil Dicky koos Chris Browniga. Suurbritannia singlitabelis käis lugu isegi esikohal, Eesti digitabelis jõudis seitsmendaks. Loo kangelane Lil Dicky oli aastal 2015 juba avaldanud ka pika albumi, millel tegi kaasa üsna prominentne külalisesinejate seltskond: Snoop Dogg, T-Pain, Fetty Wap, Rich Homie Quan.

Nii, ja see räppar, Lil Dicky, on 2010ndate algusest soovinud läbi lüüa ka koomikuna. Õigemini pidaski ta räpparirolli võtmist vahendiks, millega koomikuna läbi lüüa. Uksed on Lil ­Dickyle nüüd avanenud ja ta on saanud endale sarja „Dave“, kuid ka räppimine on talle aastatega nii armsaks saanud, et viljeleb seda kunsti edasi.

Sarjas esineb ta 30. eluaastale ligineva kuti Dave Burdina (see on ta pärisnimi), kes püüab läbi lüüa täiesti algaja räppari Lil Dickyna. Abiks on tal korterikaaslasest majandusinimene, kes võtab ta administreerida; ammune sõber, kes valmistab talle biite; juhuslikult kohatud teine algaja räppar ja tore pruut.

Avalehele
2 Kommentaari
Loe veel: