28.09.2021: Andres Reinartile (36) esitati süüdistus üldohtlikul viisil kolme inimese tapmises, kui ta põhjustas joobeseisundis autot juhtides 2020. aasta jaanuaris kahe auto kokkupõrke. Õnnetuses sai surma kolm ja raskeid kehavigastusi üks inimene. Ringkonnakohus leidis, et antud asjas ei saa süüdistatava tegu kvalifitseerida mõrvana. Kohtu hinnangul pani mees toime liiklussüüteo. Reinart mõisteti süüdi liiklusnõuete rikkumises joobeseisundis, millega põhjustati kolme inimese surm ja talle määrati karistuseks 10 aastat 8 kuud vanglat.

Taasavaldame loo, mis ilmus esmakordselt 15. jaanuaril 2021.

Saaremaal, Orissaare-Leisi-­Mustjala maanteel toimub 20. oktoobril 2012 pöörane tagaajamine. Politsei jälitab 15 minutit Mitsubishit, mille juht keeldus peatumast.

Selle Mitsubishi roolis istub Andres Reinart.

Kui politseinikud kell 19.55 autole peatumismärguande andsid, teadsid nad, et roolis võib istuda purjus juht. Sellise vihje oli politsei mõned minutid varem saanud.

Korrakaitsjad lülitavad sisse patrullauto vilkurid, et ­Mitsubishi peatuks. Reinart aga hoopis kiirendab. Politsei sõidab talle järele ning Reinarti jalg surub gaasipedaali aina sügavamale. 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid