Neli aastat pärast Kalev ­Kurega vanglaseinte vahel abiellumist otsustab 22aastane, tihti bikiinide väel reklaamides särav Kätlin Maran sõita külla Peterburis elavale sõbrannale. Nõukogude Liidu lagunemisest on möödas ainult aasta. Venemaal ajab tööasju enamik Eesti tollasest koorekihist. Ka Kätlin ise on seal Soome produtsendi erootikafilmis näitlemas käinud.

Õhtul otsustavad sõbrannad kohalikke eestlasi kokku toovat üritust väisata. Blond ja graatsiline Kätlin pälvib meeste tähelepanu. Ka naise enda süda hakkab ühe kohalviibija tõttu kiiremini põksuma.

Noormees, kes Kätlinile silma jääb, paistab vanuselt olevat 25–30 vahel. Ta naeratab tihti ja enesekindlalt ning kui juuksed liialt otsaette valguvad, kammib ta tuka sõrmeotstega pealaele tagasi. Nii nagu Kätlini (selleks hetkeks juba endise) abikaasa Kure kui ka tulevaste elukaaslaste Meelis Lao ja Urmas Sõõrumaa puhul, kõnelevad sellegi noormehe riided ja maneerid ambitsioonidest. Lähemal tutvumisel selgitab noormees, et tegeleb peamiselt metalliäriga.

Mõni kuu hiljem tähistab Kätlin oma 23. sünnipäeva Saksamaal. Ta on selle enesekindla naeratuse ja viltuse tukaga noormehega leivad ühte kappi pannud.