Minu ootused on kõrged – on ju eestlased juba 110 päeva klubiskäimise võõrutusnähtude all kannatanud ning nüüd peaksid ühe pauguga saama korraliku doosi. Hinges kriibib ka väike kartus – mis siis, kui kõik on kodus istudes surmigavaks muutunud?

Uus öine trammiliin?

Vaatlusi alustan reede õhtul Tallinna kesklinnas Vabaduse väljakul. Kella kahe paiku öösel võib seal märgata vuramas Jüri-nimelist trammi. Kas tõesti ööliin, mille linn esimese peonädalavahetuse auks käima pannud? Siiski mitte. Nagu selgub, saab hea raha eest igaüks oma liini püsti panna. Jüriga toodigi T1 juurest kesklinna umbes sajaliikmeline seltskond sünnipäevalisi. Sünnipäevalaps ise ütles, et kuidagi pidi külalised ju transporditud saama ja miks mitte sealjuures natuke nalja teha: „Ukse peal seisnud turvamees ütles ka, et on tema küll elus igasuguseid asju näinud, nii helikoptereid kui ka limusiine, kuid peotramm on tema jaoks esmakordne.“

Tõotus WC ees

Kriisi ajal lokaalitaeva tõusvaks täheks kujunenud Peatus on rahvast täis, juba kolmapäeval alanud nädalavahetus jätkub siin hoogsalt ja lõppu ei paista.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega