Kirglik lugu sai alguse eelmise aasta alguses, kui üks mees tõi teisele mehele kuuluvasse töökotta värvimiseks oma sõiduauto Opel Manta. Haruldasest masinast pidi saama näituseauto ja värvija sai valitud sõbra soovitusel, sest „see mees pidi imesid tegema“ - töökojal olnud kundede järjekord Narva sillani.

Pooled leppisid kokku, et lisaks värvimisele, mis maksab 10 000 eurot, tehakse autol veel üht-teist korda, mille eest tasub tellija eraldi. Kui mai lõpuks auto värvitud sai ja seda kokku panema asuti, siis selgus, et omanik ei ole valmis kokkulepitud ulatuses tööde eest tasuma. Selle peale katkesid garaažis tööd auto kallal.

Sõiduki sai omanik tagasi, kuid varuosade tagastamisest keelduti. Nördinud autoomanik hakkas remonditöökoja omanikku sapiste sõnumitega pommitama ning teda internetis sõimama.

„Käi nahhui urood,“ kirjutas ta ühes SMS-tekstisõnumis. Teises sõnumis aga: „Ma löön su vigaseks“. Kolmandas: „Ma hävitan su ära“ ning neljandas: „Oled viimane pederast … läbi nikkumata piider“.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega