Nädala anekdoot

Baleriin ilmub teatridirektori kabinetti: „Tänasest tõstad minu palga 5000 eurole ja annad mulle iga nädal viis puhkepäeva.“

„Mis jutt see nüüd on?“

„Günekoloog avastas ja advokaat kinnitas.“


Joodikute kolle

Pärnu-Jaagupi mehed otsustasid seekord juua viisakalt, ilma sõimu ja peksmiseta. Välja kukkus aga nii, et kõik said koroona.

Rahapesu kolle

Kolle tekkis, kui finants­inspektsiooni ametnikud istusid päevade kaupa pisikestes nõupidamisruumides, et murda pead, kas rahapesuga võidelda või kohe alla anda.

Hullumaja kolle

Koroona levis hullumajas väga hoogsalt seetõttu, et personal ei uskunud pikalt varem KGB kiiritamist kurtnud patsientide väiteid, et nüüd on neil koroona.

Kärgpere kolle

Viirus pääses levima, kui kõik üheksa omavahel seotud lapsevanemat läksid kõva häälega vaidlema, kes sel nädalavahetusel peab lapsi hoidma.

Jalgpalli kolle

Tekkis siis, kui 12aastaste koolilaste mängu ajal lapsevanemad üksteise peale karjuma hakkasid. Kogemata said koroona ka vanemaid rahustama tulnud pallipoisid.

Homoseksi kolle

Homoseksi kolle tekkis, kui rahvuskonservatiivid kogunesid homoseksuaalsuse pattudest rääkides suurel hulgal kokku ja sattusid hoogu.

Seminari kolle

Ühe töökollektiivi rahvas kogunes looduskaunisse kohta, et rääkida tööjuttu ja pärast teha saunas mõned õlled. Tulemuseks oli kuus koroonapositiivset, üks roolijoodik ja üks soovimatu rasedus.

Templirüütlite kolle

Templirüütlite kohaliku haru kogunemisele tuli ka mõõgavend Prantsusmaalt, kes nakatas oma Eesti kolleegid. Kranaadi allikad kinnitavad, et dr Viktor Vassiljev siiski pääses kurjast haigusest.

Vabamüürlaste kolle

Teadmata põhjustel tabas kuri haigus ka templirüütlite põlisvaenlasi vabamüürlasi. Kelluvennad kahtlustavad konkurendi salanohu.