Briti impeeriumi alam Actress (kodanikunimega Darren Cunningham) on juba rohkem kui kümme aastat olnud elektroonilises (tantsu)muusikas üks väärtuslikumaid autoreid, kes on taibanud ühtviisi nii helidisaini kui biidikeemiat. Võib isegi öelda, et on ajanud afrofuturistlikku projekti, kuigi ise ta vist ei ole seda sõna enda puhul kasutanud. Plaati ette kuulutav „Walking Flame“ (koos Samphaga, kellega on lugusid veel) osutus kahjuks pettumuseks ja oli selline igav ning oma aja kindlasti ära elanud downtempo-üritus. Kas Actress on oma puute minetanud, sai siis mõeldud.

Natuke kohmaka nimega plaat „Karma and Desire“ küll võtab sellist eelhäälestust mõneti rehabiliteerida, kuid võiks ju ka rohkem. Peamiselt domineerivad ambient ja selle pigem sellised halli värvi ja virtuaalset reaalsust (või miks mitte ka tulevikuideed osutavad) spektrid. Vokaalide töötlemisel on samuti oluline koht. Kusagil jõuab Actress omadega isegi modernistlike isoleeritud klaveriakordideni („Public Life“). Nii et ambitsiooni justkui oleks, aga sellega oleks võinud kaugemale minna.

Parimad lood on küll biidiga. Näiteks „Turin“ või „Loose“. Esimene neist on ehtactressilikult masinliku minekuga house, mis võiks kesta lõputult, ja teine meenutab üksjagu Aphex Twini „Selected Ambient Worksi“ asju. Lugusid on plaadil natuke liiga palju, võib tekkida desorienteeritusest tulenev väsimusetunne. Ehkki Actress on teinud oma senise karjääri viletsaima plaadi, on seda ikka rohkem kui väga paljudel teistel. Sest kui palju neid artiste on, kes suudavad teha plaadi, kus on neli-viis väga korralikku lugu.