Ma ei jälginud järjekindlalt ühegi kanali aastavahetuse programmi, mistõttu ei saa anda terviklikku üldhinnangut. Vaatasin saateid üksnes pisteliselt: TV3st „Edekabelit“ ja ennustajaid – need olid suhteliselt heal tasemel ja professionaalselt tehtud. Henrik Normann demonstreeris taas oma imiteerijatalenti ja tegi ka mõne igati hea nalja. „Edekabelil“ on kindel koht Eesti naljasaadete varamus.

ETV alustas aastavahetust tegelikult mitu päeva varem pikemate mõttevahetustega tuntud inimestega. See kuulub kindlasti õnnestumiste kilda. ETV aastavahetuse programmi päästis sel korral sketšisari „KOLEILUS“, kus oli hõrku huumorit ja häid näitlejatöid. Samuti võis päeva jooksul eri kanalitelt leida nauditavat muusikat.

Siinkohal võikski arvamusele punkti panna, sest kiitus sai otsa. Ja ehkki ei tahaks sugugi alustada uut aastat kriitikaga, meenus vana lugu alasti kuningast ja lapsesuust.

Tõrvatilk meepotis: hüppa-ja-karga

Suurimaks vääratuseks kujunes minu silmis ETV saatejuhtide ja Tõnis Niinemetsa juhitud naljamängude seeria pealkirjaga „Särav aastavahetus ETV-s.“

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega