KELLAKEERAMINE Nii tore, nii lahe, et selles lukustatud elus natukenegi mingit peadpööritavat action’it veel on.
HARJUTUSI PANDEEMIAJÄRGSEKS MOEELUKS Eksperdid soovitavad dresside ja T-särgiga ära harjunud koroonaerakutel juba kevadele ja suvele vastu vaadates hakata esimesi samme tegema – panna jalga „kõvad püksid“, katsetada värvidega ja tuletada meelde, mis asi on kleit!

„AMEERIKA JUMALAD“ LÕPETAS Neil Gaimani romaani järgi tehtud armastatud seriaal jõudis just-just kolmanda hooaja lõpuni ning juba teatas kanal Starz, et sarjaga on cancel. Rahvas ütleb: Mida? Miks? Mille eest!?!

KOROONAT PÕDENU EI SAA REISIDA Selgub, et kui inimene on koroonat põdenud, siis on peaaegu võimatu välismaale reisida. Nimelt nõuavad riigid negatiivset koroonatesti tulemust, aga ninast võetud viiruse pärilikkusaine olemasolu määrav test ei suuda vahet teha nakatamisvõimelisel ja kahjutuks tehtud viirusel. Damn!

Nädala sõna: Vaxhole

Ingliskeelne slängitermin tähistamaks inimest, kes on saanud koroonaviiruse vastast vaktsiini ja uhkeldab sellega teiste ees.

Vaata ka asshole, jäneseurg, hole in one, Vauxhall Motors, õnneseen, eliitvaktsineerimine, premium-klassi inimene, Wax On, Wax Off, anti-vaxxer, Antti Kammiste, Andy Warhol, must auk, „Black Hole Sun“, brazilian wax, mustikas, rosin.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid