Tänavu sügisel kogunes Eesti maadluse eliit pidulikule sündmusele. Kõlistati šampuseklaase, peeti kõnesid. Meeleolu oli ülev. Kohal oli Eesti naiste esimaadleja Epp Mäe, tema treener Ahto Raska, Eesti maadlusliidu president Jaanus Paekivi, noored tulevikutähed, samuti Eesti naistekoondise peatreener Arvi Aavik koos kahe õpilasega.

Sündmust jäädvustati ohtralt nii fotodele kui videosse. Teineteise käevangus jäävad pildile ka Aavik (52) ja tema õpilane Siiri (15). Aavik seisab neiu selja taga ja hoiab kätt ta puusal. Teine õpilane pildil hoiab treenerist tavapärast distantsi.

Ei fotograaf ega sündmusel viibinud inimesed pööranud lähestikku hoidvale treenerile-õpilasele erilist tähelepanu. Kuid pärast fotogalerii avaldamist internetis hakkasid pildid kiiresti oma elu elama. Need ehmatasid lastekaitsespetsialiste jt. Fotodest vihjati politseilegi.

Alles pool aastat tagasi oli sama seltskond tegelenud väärteomenetlusega, kus politsei uuris Arvi Aaviku käitumist seksuaalse ahistamise paragrahvi alusel, kannatajaks Aaviku teine alaealine õpilane Anni (17). 

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid