Janek Luts Tiit Blaat / Eesti Ekspress

Eesti suusatamise ikonograafias on pööratud uus ja väga ebameeldiv lehekülg. Kaitseminister laiutab emotsioneerides kohatult lõugu, teenides välja hüüdnime Mart Paugutaja. Presidendivalimiste sisulise debati puudumine on õigustatud JOKKimisega ja kandidaadi kandidaat ei peagi kandidaadi kandidaadiga debateerima.

Avalikkuse tähelepanu Keskerakonna esimehe valimistele on ühe osapoole poolt tunnistatud kuritegelikuks sekkumiseks erakonna siseasjadesse. Tallinnas kukuvad lasteaedade seintest tükid, aga TTV-l ei olevat piisavalt ressurssi, et anda sellest sündmusest otsepilti. Eestimaa koolid on taas pandud “ebaõiglaselt” pingeritta.

Soomlased lajatasid kirve paljuräägitud Euroopa solidaarsuse sisse Kreeka abistamise küsimuses. Rahvusvahelise valuutafondi endine juht Dominique Strauss-Kahn vabastati vägistamissüüdistustest. See on veel väike valik segasest nädalast!

Segane aeg teeb segastest eksperdid! Sedasi on sellist olukorda kirjeldanud müütiline tarkmees Murphy. Eks jääbki lihtsale kodanikule soovitada, et pidagem vastu, sest tegemist ei ole veel kõige hullema ajaga. Igasugu ekspertidele, asjaosalistele, ennustajatele ja seletajatele olgu siis veel kord meenutatud: kui te ei tea, mida te räägite, siis tehke seda hoolega!