Robin Juhkental
Aasta alguses oli igal eestlasel oma arvamus põletavamate seikade kohta Kaia Kanepi paljastavast elulooraamatust.
Robin Juhkental
Siis tuli Reinsalu välja uhiuue poliitkontseptsiooniga, mida nimetas rahvapäraselt „kanakarja kambakaks“. Ununes kõik muu ja mõne nädala jooksul arutati vaid Reinsalu võimaliku tagasiastumise üle.
Suve lõpul selgus, et Ossinovski tõpratemp alkoholiaktsiisiga pole veel kõiki siinseid napsusõpru Lätti poliitpagendanud. Tuntud gospellalulik Siiri Sõnajalg rõõmustas Eesti rahvast teadmisega, et nina regulaarne täistõmbamine on mõnele endiselt jõukohane ka Valgast põhja pool.
Robin Juhkental
Varro Vooglaid jätkas tarmukat võitlemist kõige vastu, mis ei kuulunud 14. sajandi komberuumi. Aga ERRi ja naljasaate „Ongi Koik“ juhi Märt Koigi kohtussekaebamine juhtus valedel alustel – tegelikult oleks pidanud Koigi hoopis plagiaadi pärast kohtusse kaebama. Meemimeistritel oli see nali ammu juba ära tehtud.
Robin Juhkental
„Eesti laul“. Saatsime end Lissabonis toimunud Eurovisionile esindama restoranipidaja koos uhke kleidi ja naisega.
Suurest lauluvõistlusest oli möödas kõigest mõni päev, aga võitjariiki ei õnnestunud keskmisel eestimaalasel meenutada isegi parima tahtmise korral. Lõhkes uus uudispomm. Väljakoolitatud teedeehitaja ning mesinik ja isehakanud staarastroloog Igor Mang sattus (ootamatusse) ahistamisskandaali.
Robin Juhkental
Artur Talvik aga ei petnud valijate ootusi ning tuli sügisel, pärast paariaastast pausi taas välja uue erakonnaga.
Skunk
Tegelikult mõlkus maarjamaalaste mõtetes aga möödunud kümnendite ebajumala saatus.
Robin Juhkental
Katrin Lusti vahendusel saime kaasa elada endise poliitiku ning praeguse mõisapidaja ja matuseärimehe Priit Toobali saunasaagale.
Robin Juhkental
„Kanakarja“ juttudest tuli ilmsiks, et ahistamist ja vägistamist saab kogeda Mangist rahvusvaheliselt tuntumategi, joogafestivalidel esinevate esoteerikute juures.
Robin Juhkental
Tuli ilmsiks, et palavalt armastatud lihtrahvateener Katrin Lust peab endiselt tegelema tagajärgedega, mis kaasnevad end seelikukütiks nimetava ärimehe I. J. Zandi Mangi, katoliku preestrite ja joogagurudega samale pulgale asetamisega.
Räpinas paigaldati pangaautomaat nii kõrgele, et ekraani nägemiseks oleks vaja olnud Martin Müürseppa.
Skunk
Aasta lõppes rändeleppe üle tekkinud vaidluste ja valitsus­kriisiga.
Skunk