Kätte on jõudnud reede õhtu ja kell on viis. Enamasti tähendaks see linnast väljuvate autohordide piidlemist või teinekord ka alkoholipoe sabas passimist, sest kellegi Serjoža prasnik on kestnud juba talve ainsast lumisest neljapäevast.

Sel reedeõhtul hüppan aga oma tegelaskujuga maailma populaarseima videomängu „Fortnite“ lava ümbruses. Kuuele Grammyle nomineeritud träpisensatsioon Travis Scott vuhiseb lilla valguskerana otse mu ees taevast alla. Maa ligidale jõudes ta plahvatab ning alata saab 12 miljoni kohalviibijaga kontsert.

See on aga alles algus. Mind ja kaaspeolist Siim Nestorit on sel õhtul ees ootamas üüratu karantiinipralle, et mitte öelda – läbu. Õhtu jooksul on plaanis külastada Tallinna klubisid Studio ja 9/11 ning Tartu klubi Shooters. Kavatseme läbi hüpata ka muusikafestivalilt PlayOn Fest, kus esinevad maailmakuulsad artistid Coldplay ja Ed Sheeran. Lisaks veel üks Õhtulehe korraldatav kontsert ja üritus nimega Disco Tallinn.

Ise olen sellal Tartus, diivanil, teki all.

Siim plaanib hullu panna Hiiumaalt, taustaks sirgukeste sädin ja merekohin. Korraliku ajakirjanikuna on ta teinud ka veebipeole eeltöö. Õppinud teiste kogemustest, kaardistanud ohte ja ahvatlusi, mis meid hilisõhtul ees võivad oodata.

Avalehele
5 Kommentaari
Loe veel: