Kord istus taksosse hirmsa pohmelliga klient ja tahtis viina osta. Taksojuht ei müünud. Meeste vahel tekkis tüli ja taksojuhti pussitati sealsamas tema enda istmel. Sohver jõudis veel telefoniputkani kooberdada ja endale sealt abi helistada, kuid sinna kabiini ta surigi.

Teinekord sai 19aastane, värskelt väljakoolitatud taksojuht, kes oli tööl esimest päeva, kliendilt käsu sõita Jägalasse. Sõjaväe taustaga klienti pidid seal ees ootama sõbrad - samuti sõjaväelased. Jõudnud Jägalasse, astus mees autost välja ning läks majja. Järgmisena kõlasid automaatrelva laskud. Mees oli oma sõpru tulistama asunud. Kui nendega ühele poole sai, tuli tagasi õue ja lasi maha taksojuhi. Siis võttis tema auto ja põrutas Lätti. Piiril saadi relvakangelane kätte.

Vahel vedas taksojuhtidel kohe eriti. Istus kord üks taksojuht öö läbi kasiinos. Härral oli kehv öö, kogu kaasavõetud 10 000 krooni sai maha mängitud. Kuid selle asemel, et koju magama minna, otsustas ta hommikul hoopis D-terminali juurde soomlasi passima minna. Varsti nad tulidki. Nii palju, et jätkus igasse rivis seisvasse autosse.

Avalehele
123 Kommentaari
Loe veel: