Eelmisel aastal juurde soetatud ja renoveeritud ning vaid 600 meetri kaugusel paiknev Liivarand SPA Hotel laiendab veelgi võimalusi konverentside ning suuremate ettevõtete suve- ja talvepäevade korraldamiseks. 2018. aasta suvel korraldati kahe hotelli peale juba kuus suurüritust ligi 800 inimesele. Seega ei saa ettevõtte töötajate arv ürituse korraldamisel kindlasti takistuseks. Noorus SPAs on teatri stiilis võimalik konverentsisaali istuma panna kuni 240 inimest, Liivarand SPA konverentsiruumi kuni 100 inimest. Spaade peakokkade meeskond on välja töötanud erinevad menüüd, mis on sobilikud nii väikese grupi kui ka rahvusvaheliste konverentside ja suvepäevade läbiviimiseks ning toitlustamiseks. Pereürituste puhul on väga populaarseks osutunud ilukeskus, kus pakutakse eelbroneerituna suurematele gruppidele soodsaid lõõgastumise protseduure. Kahe hotelli kõrvutipaiknemine tekitab sünergia, luues veelgi rohkem võimalusi suurteks üritusteks, samuti paindlikkuseks, kuna alati on võimalus soovi korral ööbida ühes hotellis ning konverentse korraldada teises.

Püsivad ja lojaalsed suhted saavad tekkida vaid pühendunud ettevõtetel. Nelja aasta jooksul on välja kujunenud suur hulk tänulikke kliente ja partnereid, kellega tehakse jätkuvat koostööd. Tänu professionaalsetele partneritele on võimalik pakkuda absoluutselt igas formaadis ja stiilis üritusi: rahvusvahelised konverentsid, pidulikud vastuvõtud, öised spaa- ja saunapeod, rahvusvaheliste bändidega kontsertüritused sisehoovis või rannas, pisemad meeskonnakoostööseminarid ja koolitused, jõulupeod, firma sünnipäevapeod, pulmad ja juubelid.

Eelmise aasta seisuga moodustasid hotelli külalistest pea 60% siseturistid. Peamiselt on külalisteks Tallinna ja Tartu inimesed, kuid ka väiksemate linnade ettevõtted on eelistanud oma ürituste pidamiseks nii Noorus SPA Hoteli kui ka Liivarand SPA Hoteli. Täpsema huvi korral on kõik teretulnud kontakteeruma hotelli müügijuhiga ning planeerida kohtumine, et silmast silma täpsemaid vajadusi ja võimalusi arutada ning leida sobiv lahendus. Kindlasti saavad asjad aetud ka distantsilt ehk telefoni ja meili teel, kuna abivalmis ja kogenud personal suudab sobivad lahendused välja selgitada igal juhul.