Linnatolmu jalgadelt pühkimine ning kasvõi poole tunni kaugusele läbi Eestimaa kauni looduse tuhisemine on väärtus omaette. Loominguline keskkond ja piisav kaugus suurematest linnadest aitavad unustada igapäevased mõtted ning nautida seltskonda töökohast eemal. Pole ju harv juhus, kui õhkame kuskil teises linnas puhkamas käies, et oleks justkui väljamaareisil käinud. Et ka firmapidu selliseid elamusi pakuks, ei tee pikem väljasõit paha.

Igaühele midagi

Firmapeo koha valikul tuleb lähtuda töötajatest, et kõik end hästi tunneksid. Sportlikele kolleegidele valmistaks kindlasti rõõmu pikad matkarajad ja järv, kus end pärast matka värskendada. Saunasõpradele on oluline, et puhkemajas oleks kindlasti väärt saun, kus leili visata ja tööväsimus töökaaslaste kõrval turjalt heita.

Kultuurisõpradele meeldiks aga kindlasti pidu mõnes Eesti 414 mõisast, kus arhitektuuri nautida ning peenemaid suupisteid maitsta. Eesti on küll väike riik, ent pakub võimalusi igale maitsele.

Kellel kodumaa risti-põiki läbi käidud, on ju ka lähiriigid ainult mõne tunni kaugusel, seega miks mitte veeta meeldejääv firmapidu kas Lätimaal või nautida hoopis merereisi üle lahe Soome või Rootsi.