Möödas on aeg, kus bussireis tähendas reisija jaoks vaevalist sõitu jõudmaks punktist A punkti B. Tänapäeval, kui reisijad oskavad soovida rohkemat, on oluline tunne, et Sinust hoolitakse. Ja seda nii reisi planeerides, selle ajal kui ka pärast seda. Olgu tegu suurema või väiksema seltskonnaga, kestku reis lühemalt või pikemalt, peamine on, et kõik tunneksid end reisi vältel hästi ja kättesaadavad oleksid kõikvõimalikud mugavused – reguleeritavad istmed, toitlustus, mikrofon ja elektriseadmete laadimise võimalus, kliimaseade, moodne tualett –, et poleks muresid pagasi pärast ning oleks sõbralik ja tore bussijuht, kes tõesti hooliks.

Kvaliteetsed tippmugavustega bussid parima hinna ja kvaliteedi suhtega

Lux Charteri bussiparki kaunistavad üksnes kõikidele tänapäeva standarditele vastavad Mercedes-Benzi turismibussid. Valida saab olenevalt reisiseltskonna suurusest 25–55-kohaliste busside vahel.

Rooli keeravad aga juhid, kes tõesti armastavad oma tööd. Nii nagu firma visiitkaardiks on sekretär, on meie jaoks oluline lisaks bussijuhi sõiduoskusele tema soov ja tahe reisijatega suhelda ning arvestada. Vajate abi pagasi paigutamisel või tekib reisi jooksul mõni probleem – ärge kõhelge sellest bussijuhile rääkida.

Kvaliteetse teenuse ja suurepärase teeninduse pakkumine on Lux Charteri suurim rõõm ning klientide soovid on meid liikuma panevaks jõuks.

Tunneme uhkust iga kilomeetri läbimisest koos Sinuga.

+372 681 3403 / www.luxcharter.ee / booking@luxcharter.ee