Et üritusele meeldivam algus anda, tuleks esimese asjana pöörata tähelepanu transpordile. Autodele kohtade organiseerimine ja muretsemine, et keegi maha ei jääks, on kahtlemata paras peavalu. Et kogu seltskond korraga peale mahuks ja kõik samal ajal sihtkohas oleks, on kõige mugavam tellida buss, millega lõbusas peomeeleolus firmapeole sõita. Ei pea muretsema ei parkimise, tüütu GPSi ega kolleegidega söögi kõrvale kokku löödud klaasikese pärast. Starditakse koos ning koos toimetatakse peolised ka turvaliselt tagasi.

Kui plaanis väheke peenem pidu, on väga uhke saabuda peole limusiiniga, mis tekitab juba sisse istudes pidulikuma meeleolu ja millega võib enne kohalejõudmist linnale auringi peale teha.

Kui pidu toimub veekogu ääres, siis mererahvana hindame kindlasti ka paate ja jahte, millega peole saabumine on juba omaette sündmus. Sõõm värsket mereõhku kustutab kõik pinged ning muudab meele heaks.

Miks mitte sõita peole trammiga? Aga võite rohelise kaardi koju jätta ja ei pea istekoha pärast turult tulnud suurte kompsudega tädidega võitlema, sest tramme saab ka rentida. Ja trammis ei pea sugugi mitte viisakalt istuma, vaid pidu saab sumina sisse juba seal.

Mööda maad sõit paneb õlgu kehitama? Eriti efektne on firmapeole saabuda helikopteriga!