Keio Usai

Eile õhtul pani taasiseseisvumispäeva pidustustele punkti Tallinna teletornist lastav ilutulestik, mis haakus samal ajal Tallinna Lauluväljakul toimuva ERSO ja Rein Rannapi kontserdi kulminatsiooniga. Kell 21.45 lahvatas Tallinna teletorni tipust taevasse ilutulestik ning Eesti taasiseseisvumise süm...

Kümme Ruja albumit ilmuvad voogedastus­platvormidele

Neljapäeval, 20. augustil saab tähtsamates striimimiskeskkondades kuuldavaks kümme albumitäit muusikat kodumaise rokiklassiku Ruja loomingust. See on esimest korda, kui nimetatud ansambli teosed saavad ametlikult digitaalselt kuulatavateks.

Areen
Sisuturundus
Sisuturundus
FOTOD ja VIDEO | Juba täna! Rein Rannap ja ERSO esitavad Ruja hitte, ilmajaam lubab lauluväljakule imelist õhtut

Omanäolise, ainukordse ja perfektsuseni viimistletud vaid orkestrile seatud kontsertkavaga teeb täna Tallinna Lauluväljakul imet Rein Rannap koos ERSO ja spetsiaalse bändigaga, kes esitavad Eesti legendaarseima rokkbändi Ruja hitte. Kontsert päädib ilutulestikuga Tallinna teletornist.

Sisuturundus
Sisuturundus
Rein Rannap

1967. aastal toimus Tallinnas rahvusvaheline džässifestival, mille krooniks oli Charles Lloydi kvartett USA-st. Tollal 13-aastane Rein Rannap vaatas nende esinemist rabatult, eriti Lloydi kvarteti klaverimängijat Keith Jarrettit, meest, kelle spontaansed improvisatsioonid sooloklaveril tegid ta hilj...

Sisuturundus
Rein Rannap

Seekord uurime mitte niivõrd laulu saamislugu, kuivõrd selle jõudmist kinolinale. Eelmise sajandi kaheksakümnendate aastate Eesti pop- ja rokkmuusikat kajastavas revüüfilmis „Šlaager”.

Sisuturundus
Sisuturundus
FOTOD | Piilu prooviruumi! Ruja kontserdiks harjutamine käib täistuuridel

Juba järgmisel neljapäeval, 20. augustil astuvad Tallinna lauluväljakul lavale ERSO, Rein Rannap ja spetsiaalselt kokku pandud ansambel. Kavas on kummardus legendaarse ansambli loomingule, kelle tegutsemisaastaid on iseloomustatud kui protsessi, millest ei puudunud ei veri, higi ega pisarad.

Rauno Märks

Täna andis Rein Rannap Retro FM eetris intervjuu Rauno Märksile. Geeniuseks nimetas Reinu Valdo Randpere oma viimases artiklis. Valdo kirjeldas oma artiklis värvikalt erinevaid sündmusi, mida mehed erinevalt mäletavad. Rannapil ei ole seost sündmuste, inspiratsiooni ja loomingu vahel. 20. augustil t...

Sisuturundus
Sisuturundus
Vladislav Djatšuk

Ainult selleks õhtuks on Laulukaare all avatud Mon Repos’ restorani terrass, mille maitsva erimenüü on kokku pannud restorani peakokk Vladislav Djatšuk isiklikult. Roogasid saab ainult ette tellides.