China Southern Airbus A332

Kui olin otsustanud jõuda Laosesse vähem kui 500 euroga ja kõikvõimas internet pakkus 400 euroga Bangkokki saamist, ei mõelnud ma ülearu kaua. Bangkokist Laosesse viib rong vaid mõneteistkümne euro eest. 

China Southern (CZ) on aga midagi, millega sõitmiseks peaks arvestama juurde ka närvirakkude kadu. Juba Frankfurdis, kust CZ startis, olid hiinlased suutnud  moodustada ühe leti juurde loendamatu arvu sabasid, et siis kõikide oma pakkide ja sugulastega pidevalt ümber rivistuda. Viimane pilt sellest kohast oli teenindusneiust, kes näost punasena karjudes üritas seda kampa ohjata.

Lennud toimusid Airbus 332 ja Boeing 737ga, mis nägid kaugelt välja viisakad ja uued kõigis detailides, kuid näiteks olid tooli seljatoe taskud eranditult seljatoe küljest lahti, niipalju kui neid minu silmade ulatusse sattus. Kõrvaklapid olid väsinud mis väsinud ja tualetiuksed logisesid ega sulgunud korralikult. Viimase osas kahtlustan ma hiinlaste soovi siseneda ja väljuda läbi seinte – nägin oma silmaga pealt, kuidas nad tõesti seda wc ukse peal harjutasid.

Avalehele
0 Kommentaari