MINA SULEN JA KEEGI EI AVA: öökluibi ust valvav postapokalüptilise välimusega Sven Marquardt on paljude sissesoovijate jaoks Berghainist esimene ja ka ainus mälupilt VANAS ELEKTRIJAAMAST ON SÄRTSU: kuni 1500 pidulist mahutava ööklubi sisevaade. Lady Gaga kuulub tuntuimate Berghaini pahelist kutset kuulnute hulka. Foto: Wikipedia. PATUTEMPLI TEMPEL: kui turvameeskond on kvalifitseerinud kliendi sissepääsukõlbulikuks, võimaldab tempel tal soovi korral vahepeal ka värsket õhku hingama tulla. FOTO NYT/SCANPIX

Berliin. Laupäeva õhtu. Tuleme sõpradega teatrist ja arutame, mis muuseumidesse homme minna. Jutt libiseb aga hoopis Berliini sõgedalt hedonistliku ööelu peale. Et osas klubides algavad peod reedel ja saavad läbi alles esmaspäeval. Ning kõige vägevamas, geidele ja niisama vabameelsetele suunatud Berghainis, käib tantsuplatsil ja spetsiaalsetes dark room’ides ilma mingi häbitundeta ka selline ihuline tegevus, mida enamjaolt oma voodis teki all tehakse. (Järgmist lauset mitte lugeda, kui parasjagu midagi sööte!) Seal toimuvat ka sihukesed kaunis spetsiifilised peod, kus pissuaar on nagu üks suur renn, kuhu siis üleval korrusel põit kergendatakse ning all seda dušina vastu võetakse. Khmm. Pidu...?
***
Ahjaa, keda huvitab, mis siis sellest väljareklaamitud kuldvihmakesest sai? Tuleb välja, et Berghainiga samas majas asub üks eriti raju geiklubi: lab-oratory.de. See vihmake ja sõna otseses mõttes kollektiivsed orgiad toimuvad hoopis seal. Vaadake nende kodukalt ruumi pilte ja “pidude” kirjeldusi... pärast seda pole teie maailm enam endine.

Avalehele
1 Kommentaari
Loe veel: