Linna vaieldamatult uhkeim penthouse, unistuste korter. Mitu kuud portaalis kv.ee rippunud müügikuulutus räägib lummavast, vaat et linna parimast vaatest Soome lahele. 113ruutmeetrises korteris on kasutatud noobleid ¬disainilahendusi ja aksessuaare ning hinnalist siseviimistlust. Üle prahi on ka köögi- ja majapidamistehnika, audio-videotehnika, samuti mööbel.
Veel saame kuulutusest teada, et ärimehe endine kodu on nn tark korter: ruumide kütet, valvesüsteemi, valgustust, õhuniiskust, jahutust, sauna jm saab jälgida ja juhtida reaalajas, kas distantsilt nutiseadmega või esikuseinal olevalt puutetundlikult ekraanilt. Ekraanilt näeb ka näiteks ilmateadet, linna liiklusolukorda jms praktilist.
Nutikad on ka tubades asuvad valgustuse ja kardinate lülitid. Mitmes ruumis ning ka saunas saab valida meeleolule vastavat valgustuse värvitooni. Näiteks, kui on romantiline õhtu, teed toa punaseks. Kui aga tusatuju või sinine esmaspäev, siis tumedaks.
Korteriga saab kuulutuses toodud info järgi kauba peale ka raamatu “Modelland”, mille andis korteri omanikule koos autogrammiga endine supermodell Tyra Banks.
Ühesõnaga – teist sellist elamist te Tallinnast ei leia.
Ja kes on müüja? Soomes väidetavalt ebaseadusliku laenuäri tõttu uurimise alla sattunud ning sellega väidetavalt 2,5 miljonit eurot teeninud noorsand Henry Kallas, kes veel mõne aasta eest sõitis Tallinnas ringi selliste autodega nagu Aston Martin Rapide, Lamborghini Aventador või Ferrari California.

« Avalehele 53 Kommentaari