Mis näitus see selline on?
See on sisuliselt Goldsmith College’i magistratuuris õppivate kuraatorite ühisprojektina valminud töö. Goldsmith College koostöös South London Galleryga viib igal aastal ellu ühe tudengite esitatud kuraatoriprojektidest. Valiku sealjuures teevad galeriiga seotud kunstnikud ja kriitikud. “About Belief” on selle aasta parim projekt.

Mille alusel näitus kokku pandi ja kes on kuraator?
Kuraatoreid on mitu, vist kolm-neli. Nemad pakkusidki võimaliku seltskonna välja. Minu töö sattus näitusele lihtsalt nii, et tuli e-mail ühelt kuraatoritest küsimusega, kas seda konkreetset tööd oleks võimalik näitusele saada. Minu töö “Me-Supernatural”, mis oli väljas ka Helsingis näitusel ARS-01, on valminud 2000. aastal ja uus versioon 2002. See on galeriis väljas interaktiivsena, arvutiekraanil ja nähtav ka online-projektina leheküljel www.livonia.ee/ maetamm. Minu osalemist toetasid siit poolt Eesti Kaasaegse Kunsti Keskus ja Briti Nõukogu.

Käisite ise Londonis kohal. Kuidas avamine läks?
Avamine läks korda. Pidulikke kõnesid ei peetud ja kõik oli inglaslikult rahulik ja jahe. Kuna minu töö on minu enese jaoks juba oma aja ära elanud, siis selles osas mingit vaimustust ei olnud. Samas on see sealsele publikule muidugi uus.

Kas näitust saab näha ka mujal kui South London Gallerys?
Seal jääb näitus esialgu avatuks 29. juulini. Kas näitus liigub kusagile edasi, seda hetkel öelda ei oskagi. Aga saame näha…