Arnold Rüütli esindusauto Audi A8 varustuses hakkab olema ka muusikakeskus, kuhu mahub kuus CD-d. Mis muusikat kuulab Vabariigi president? Ekspress soovitab popmuusikaalbumeid, millega riigijuht pikkadel ametisõitudel võiks oma kõrvu hellitada. Siin on kolm Eesti enimmüüdud plaati sõbralikult kõrvuti kolme Areeni kriitikute lemmikuga.

Uno Kaupmees, “Igavesti Noor” H1>

Legendaarse raadiohääle ja reklaamikirjutaja parimate laulude kogumik. Sisaldab hitte “Julge sõber”, “Kurbus ja viin”, “Ärge unustage valssi” ning “Kes on Reinu näind”.  Plaadi võiks peale panna siis, kui on tarvis Villu Reiljanit ja tema sõpru jahile viia.

Anne Veski, “Armukarneval” H1>

22 pärlit Anne Beltšikova pidevalt uuenevast repertuaarist, sealhulgas “Kaunis nõid”, “Naer” ja “Ära meelt heida vaid”. Pluss kaks uhiuut Ralf Zukermanni remixi. Plaadi võiks peale panna siis, kui autos viibib vanu sõpru EKP Keskkomitee päevilt.

Meie Mees, “Pööning põleb”

Meie Mees on Teises Eestis number üks! Iga lihtne inimene teab, kes annab kätte väikse papi eest ja mida võib ka saada vaid tableti eest. Plaadi võiks peale panna siis, kui on tarvis Villu Reiljanit ja tema sõpru jahilt tagasi tuua.

Moodymann “Forevernevermore”

Diiiiiiiiiiiiiiip hauss, mental gruuvi mässiv biit! Plaadi võiks peale panna siis, kui autos viibib kauneid daame või toredaid härrasid.

Una Bomba “Aerosol”

Una Bomba koosseis on nagu ABBAl: Pedaru ja Saaremets, Saaremets ja Pedaru. Eesti bänd, mis kõlab justkui välismaa bänd. Plaadi võiks peale panna siis, kui autos viibib kõrgeid väliskülalisi, keda huvitab, kuidas edenevad Eesti ettevalmistused liitumiseks Euroopa Liidu ja NATOga.

N*E*R*D “In Search of…”

Kolm väikest neegrit ja eufooriline digifunk. Plaadi võiks autojuht peale panna siis, kui Vabariigi Presidenti autos ei ole.