Lisaks sellele, et politsei silmis on Raudsepp praegu üks kahtlusalustest Pauluse kuritegelikku ühendusse kuulumises, kannab mees hetkel ka pikka 10 aastast vanglakaristust (Riigikohus avalikustas lõpliku otsuse selle aasta juuni alguses) mahuka narkoäri eest.
Mõned aastad tagasi krooniaja lõpul oli Raudsepa elu aga hoopis lõbusam. Ta oli ka siis äsja narkoga vahele jäänud, aga see oli tühiasi, kaks kotikest kokaiini ja 6 kuud vanglat. „„Pohhui, mina võin siin pikutada küll. Mulle on see tehniline laks,“ pihtis Raudsepp vanglast sõbrale saadetud kirjas.
See kiri, mille Maksu-ja Tolliamet ühe Raudsepa sõbra juures toimunud läbiotsimiselt leidis, pakub aga huvitava pildi ühe eduka kurjategija elustiili ja mõttemaailma. Eelkõige muretseb Raudsepp oma pere heaolu pärast ajal mil ta ise vanglas istub. „Anna mu naisele iga kuu 100 tuhat (krooni-toim.),“ õpetab Raudsepp sõpra. Samuti jagab näpunäiteid kuskohast raha leida: „Pane kohe bensuärikaga rida käima „ ja „Mõttekas on ka see Rakvere junn üle panna“. Üle panemine tähendab pättide keeles kellegi millestki ilma jätmist. Ja lõpetuseks, kogenud kurjategija ikkagi, vaagib Raudsepp ka riskistsenaariumeid: „Õpeta Sipka täielikult välja, sest võid ka ise kinni kukkuda, siis teenib Sipka meile edasi.“

Avalehele
95 Kommentaari
Loe veel: