Tallinnas 23.–26. septembrini väldanud festivali Disainiöö näitused on avatud vähemalt 3. oktoobrini. Eesti disainiauhindade Bruno nominentide väljapanek arhitektuuri- ja disainigaleriis. Tänavustel Brunodel olid võidukad näiteks mänedž­mendi auhinna pälvinud perefirma Kanarbiku talu, kelle tooted on pärast uut pakendi- ja kujunduskontseptsiooni veelgi menukamaks osutunud, parimaks tooteks nimetatud Veiko ­Liisi voldikkann kilepiimale ja disainiprojekti preemia saanud Maarja ­Mõtuse retrolik jalatsiprojekt Võru ’82. 

Rotermanni efektses elevaatorihoones väljapanekul “100 meetrit disaini” hakkavad silma Keha 3 tooted ning uutest tulijatest Karl Annuse cool’id puidust prilliraamid. Samuti on väljas meie moekunstnike täiesti vildist rõivad, mis ei mõju sugugi pseudokeskaegse veiderdusena, vaid igati moodsana. 

Omaette suursündmus festivalil oli meie disainiajaloo ülevaatefilm – “Eesti disain seestpoolt vaadates”. Autor arhitektuurikriitik Ene Läkk oli dokumentaali kaasanud nii praegusaja tähttegijaid (nagu Mait Summatavet, Tarmo Luisk või Villi Pogga) kui ka epohhiloovaid sündmusi (tööstuskunsti kateedri loomine 1968, disainerite liidu asutamine, esimesed messid, oma firmad). Loodetavasti jõuab film peagi ka riigitelevisiooni.