EE

ERSO kutse võitsid: 

K. Kurg, I. Uussaar, S. Hints, M. Klausen, A. Loigu, R. Pettai, T. Jalg, G. Joost, R. Reemaa, V. Läkk, M. Rosenberg, V. Ossipov, K. Peärnberg, T. Ploompuu, S. Rasva, A. Laurimäe, K. Saadre, L. Simson, T. Suurpere, O. Reivart, I. Hanst, G. Kempel, M. Kivimaa, A. Kalmer, R. Reinholm

MyFitnessi perioodikaardid võitsid:

L. Kadarpik, A. Kangro, A. Palumaa, A. Jakunin, E. Kütt, D. Torim, L. Raidmaa, R. Meier, H. Jürna, H. Puhm

MyFitnessi spordikotid võitsid:

K. Koppel, L. Uue, K. Sikemäe, K. Kask, K. Arras, S. Pruuli, A. Grünberg, A. Müül, H. Tõuts, A. Raudmann, T. Sari, I. Lukk, K. Talu, M. Sarapuu, E. Pukk

Sportlandi treeningurätiku võitsid:

A. Alaveer, A. Saks, A. Armolik, A. Meekler, A. Rennit, B. Vilgats, E. Kramp, E. Sisask, G. Rohtla, H. Raudleht, H. Mattisen, H. Kask, I. Pukk, I. Tiits, J. Erm, J. Mauer, K. Orav, K. Suurkivi, K. Ratassepp, K. Reinart, K. Rannik, M. Unt, M. Koni, M. Kade, M. Noppel, M. Saia, M. Vester, P. Sirel, T. R. Klamp, T. Kuusik, V. Sabre, V. Hintsov, A. Vooglaid, A. Õun, A. Kurg, A. Leonidov, H. Priimägi, J. Nekrassova, K. Luha, M. Arike, M. Jäetma, P. Vaalma, P. Kirsimäe, S. Laas, T. Leemet, M. Pajusalu, R. Veensalu, M. Mändre, L. Rooks, T. Jams

Sportlandi treeningupudeli võitsid:

A. Sard, A. Niineste, A. Zimbrot, E. Soots, E. Krusten, G. Koodi, H-L. Toome, H. Doronin, H. Hurt, I. Rebane, I. Vilk, J. Laas, J. Alliksoo, J. Preesalu, K. Kollist, K. Alunurm, K. Laursoo, K. Uppin, K. Martinson, L. Kriibi, L. Videnski, L. Saem, M. Laan, M. Kristjuhan, M. Aro, M. Olju, P. Konrad, S. Paavle, S. Kiin, S. Silla, T. Ingerainen, T. Roostfeldt-Allas, U. Uuslail, V. Kurig, E. Põld, H. Põder, H. Põder, J. Arold, J. Taperson, K. Mäeorg, L. Nöps, M. Kesküla, M. Vilberg, M. Mägi, M. Nõmm, M. Penjam, R. Käo, M. Lilienberg, P. Raidma, R. Peterson

Jazz Pesulate paketi „Hooaja Pärl“ võitis:

A. Kork

Jazz Pesulate kinkekaardi võitsid:

S. Anderson, P. Mäelt, S. Kivi, A. Toomiste, A. Uljas, A. Kaseväli, A. Väljaots, K. Reineberg, M. Tiimus, R. Ilp, R. Pallo, S. Sarapuu, V. Kernumees, B. Osula, H. Filing, K. Nõmmik, K. Naaber, L. Viigisalu, E. Idla, A. Voksepp, A. Paloots, A. Seppel, A. Merivee, A. Kall, A. Kikas, A. Pops, A. Miilberg, A. Vahemets, A. Jääger, A. Mark, A. Sarap, A. Käo, A. Pärlijõe, A. Liivlaid, A. Grigorjev, A. Põldeots, A. Kuslap, A. Kert, A. Leisner, A. Kalvik, A. Raal, A. Lelov, A. Lehtmets, A. Toomann, A. Tihaste, A. Selvet, A. Kõre, A. Maidla, A. Pärgma, A. Korp, A. Allik, A-M. Vals, A. Kalvik, A. Kannike, A. Eesmaa, A. Susi, A. Järve, A. Öpik, A. Vink, A. Allemann, A. Tamm, D-T. Napits, E. Andla, E. Popell, E. Vesik, E. Kangur, E. Vinkel, E. Noor-Nigul, E. Nutt, E. Raudsepp, E. Saare, E. Auendorf, E. Kovaljov, E. Jakobson, E. Alasi, E. Mägi, E. Talsi, E. Kuningas, E. Aljamaa, E. Kõlli, E. Sillaots, E. Soots, H. Topro, H-G. Veersalu, H. Reinvald, H. Tammemäe, H. Mansberg, H. Paesüld, H. Hirs, H. Kalaus, H. Tuulit, H. Jõks, H. Toom, H. Raba, H. Varik, I. Umal, I. Pallon, I. Katušin, I. Lusti, I. Rannu, I. Eelmaa, I. Keller, I. Vipp, I. Jäger, I. Lukk, J. Niglas, J. Takk, J. Veeroos, J. Metsa, J. Naerismaa, J. Rajamets, J-J. Kogerman, J. Trepp, J. Rodima, J. Pajula, J. Sepp, J. Aasaru, J. Tandre, J. Männiksaar, J. Sau, K. Rõivas, K. Viires, K. Klaassen, K. Vilt-Piisang, K. Kukepuu, K. Kaljumäe, K. Arras, K. Maripuu, K. Kägu, K. Lepik, K. Kepp, K. Valgerist, K. Nisamedtinov, K. Reinup, K. Peit, K. Talving, K. Allilender, K. Annama, K-L. Noorkõiv, K. Kaldoja, K. Volkov, K. Lust, K. Mets, K. Ummer, K. Unt, K. Daniel, K. Antonenko, K. Roose, K. Kalde, K. Leppnurm, K. Lukas, K. Junolainen, K. Taimla, K. Visas, K. Kruuse, K. Esta, K. Kapp, K. Tõldsepp, K. Kaus, K. Leping, K. Sepp, K. Siirman, K. Pärn, K. Bushell, K. Pals, K. Kipper, K. Kööba, K. Miilmaa, K. Ester, K. Tapupere, K. Kask, K. Reilent, K. Reino, L. Pukk, L. Läheb, L. Onton, L. Harand, L. Liimets, L. Reiland, L. Tammsaar, L. Arula, L. Ilves, L. Martinson, L. Küppas, L. Vaino, M. Mägi, M. Kangur, M. Saluveer, M. Molodtsov, M. Põder, M. Ainsalu, M. Nilson, M. Kuurme, M. Orav, M. Lepik, M. Jegers, M. Saarna, M. Sooba, M. Eek, M. Petraudze, M. Tekkel, M. Sepp, M. Randmaa, M. Kangur, M. Toom, M. Oona, M. Allik, M. Tempel, M. Jäger, M. Kinkar, M. Lii, M. Kokk, M. Põldma, M. Niilop, M. Männisalu, M. Pärli, M. Rõuk, M. Kallemaa, M. Kangur, M. Myllyviita, M. F. Wahl, M. Pani, M. Tamla-Kelder, N. Nedaskovskaja, N. Kaup, O. Nilgo, O. Lepp, O. Proskin, O. Valliste, P. Lannes, P. Tinnuri, P. Kuimet, P. Aare, P. Poret, P. Vaker, P. Vilberg, P. Lamp, P. Koppel, P. Alliksoo, P. Suurmets, P. Tikku, P. Post, P. Külaots, P. Põder, P. Samarüütel, R. Taalmann, R. Helde, R. Lokotar, R. Kuiv, R. Sosi, R. Paavel, R. Vaino, R. Umal, R. Roosalu, R. Aarna, R. Raamat, R. Sarapova, R. Kallas, R. Must, R. Tammert, R. Kari, R. Koomer, R. Vesper, R. Roossaar, S. Salm, S-H. Kaldvee, S. Luide, S. Murakas, S. Kaljumäe, S. Lüüs, S. Martin, T. Salumäe, T. Tomson, T. Adermann, T. Nõulik, T. Kaljuste, T. Aava, T. Jäetma, T. Saul, T. Loo, T. Treter, T. Tamm, T. Subka, T. Intal, T. Eskel, T. Näks, T. Roosimägi, T. Simm, T. Kase, T. Lainoja, T. Kotkas, T. Järv, T. Põlluveer, T. Ilp, T. Tuuder, T. Ehalaan, T. Hirsik, V. Uustalu, V. Kossar, V. Leis, V. Kask, V. Mõttus, Ü. Jaana, Ü. Murumets, Ü. Pärnpuu

Palju õnne võitjatele, võtame teiega ise ühendust!