Jean Nouvel pajatab: “Olen coriani alati pidanud materjaliks, mis sümboliseerib täielikku abstraktsiooni – see lausa kehastab “mitteolemist”, muude vahenditega on seda pea võimatu saavutada. Kuidas muuta millegi puudumine nähtavaks? See on raske ja igavene küsimus arhitektile, kes soovib säilitada disainis poeesiat, ise seda samas ellu viies. See on peamine põhjus, miks haarasin kirglikult ettepanekust kujundada corianist interjöör, mis räägiks valguse keeles.”

Arhitektil on õnnestunud luua täiesti eriline miljöö, mängides valguse ja coriani läbikumavuse astmetega. Eri interjööri osades suutis ta luua iseloomulikud atmosfäärid: köök, elutuba, söögituba, vannituba, raamatukogu…

Nouvel tunnistab, et teda võlus ka kontrast coriani monoliitsusemulje (mis tekib tänu nähtavate liitekohtade puudumisele) ja materjalile ainuomase viimistletud ilme vahel. “See on väga müstiline omadus”“ räägib Nouvel. “Kasutasin tagantvalgustust, süvendasin altpoolt sisse kujundeid ning elavdasin pindu abstraktsete mustritega, et läbikumavuse-veetlus välja tuleks.
Samuti üritasin välja tuua coriani pinna eriliselt siidise loomuse, pannes varjud ja valgusekuma pindadel sulnilt mänglema.”

Materjali võlu kõrval on projektis män­gus täiesti uued lahendused kodu seadmete juhtimiseks, mis disainilt samuti põhinevad coriani omadustel, näiteks lülitid ja timmerid on peidus materjali all, nende pealispinnad on puutetundlikud ja annavad tagasisidet valgusgraafika kujul.

Projekti organiseeris ja vedas DuPont™ Corian®, partneriteks Targetti (valguslahendused), Legrand & Bticino (koduautomaatika), Ernestomeda köögid, Mar­garitelli/Listone Giordano (seinapaneelid ja põrandad), Scholtès-Indesit (integreeritud seadmed), Hasenkopf (coriani töötlus) ja Marotte (spetsiaalsed dekoratiivpaneelid).